Zpráva č.1 z ME U 18 v Cote d Azur

7.4.2009

Po celodenní cestě jsme přijeli do městečka Frejus v pátek odpoledne. Po ubytování jsme absolvovali jednu tréninkovou jednotku. Já jsem se snažil dostat na schůzku managerů, kde se kontrolují doklady všech hráčů a dohadují technické podrobnosti celého mistrovství.

Bohužel hned první den se projevil ‚dokonalý‘ systém francouzské logistiky a tak se zástupci dalších sedmi zemí jsme se objevili na schůzce v době, kdy prakticky končila.

V sobotu jsme hráli s mužstvem Srbska od 14,00 hod v La Londe, což bylo asi 1,5 hod. cesty. Mužstvo nastoupilo v této sestavě:

Kovář O. ( Mareček 49´), Goldstein ( Vymlátil 49´), Vartoň ( Galetka 57´), Šmakal ( Kyncl 39´), Havel, Pořízek P., Marek ( Bureš 60´), Vaňhara, Kubatý, Vávra, Křiklán ( Stibitz 41´), Kovář M., Kučera, Kadlec, Vančura.

Trenéři využili všech sedm možností střídání.

 Od začátku zápasu, vzali chlapci věc za správný konec. Důraznou obranou a celoplošnou hrou jsme dostávali Srby pod tlak a správnou podporou jsme v útoku procházeli jako nůž máslem. Koncem prvního poločasu jsme trošku polevili a proto byl na konci prvního poločasu stav 36:0.

   V druhém poločase přinesla střídání zrychlení hry a tím také bodové vyjádření. Po položení třinácti pětek byl konečný výsledek 83:0.

Hráči, kteří bodovali:

Vávra 18 ( 2P,4KP), Kovář M. ( 3P), Vančura 10 (5KP), Kubatý, Kadlec, Goldstein, Křikán, Kyncl, Pořízek P., Vaňhara, Stibitz všichni po jedné pětce.

V neděli měli hráči dopoledne trénink a odpoledne jsme se jeli podívat na zápas Francie- Belgie. V úterý se hráči začali připravovat na další zápas, který hrajeme opět od 14,00 s mužstvem Bulharska. Kromě jednoho drobnějšího zranění jsou všichni hráči v pořádku. Po zápase s Bulharskem vám pošlu další část zprávy z pobytu na ME.

 

Jarda Mičke

Manager U 18

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U19 - Junioři > Zpráva č.1 z ME U 18 v Cote d Azur