Změna ve vedení reprezentačních výběrů

10.1.2008

Martin Kafka
Martin Kafka
Antonín Brabec
Antonín Brabec

České seniorské reprezentace s novým rokem mění svá vedení, po odvolání Levana Mgeladzeho byli dosazeni na posty lodivodů historicky nejmladší hlavní trenéři. Národní tým v ME Divize A povede Martin Kafka a reprezentace 7’s mužů a žen Antonín Brabec ml.

Vedení ČSRU se rozhodlo po velmi špatných výsledcích a nevyhovující koncepci na další sezónu odvolat z postu šéf trenéra reprezentací o patnácti i sedmi hráčích gruzínského trenéra Levana Mgeladzeho.

Jeho funkci nahradí v ME Divize A devětadvacetiletý Martin Kafka, který se rozhodl na dočasnou dobu neopustit národní tým. V současné době se snaží doplnit celý realizační tým, který se prakticky rozpadl. Kafka se tak stává sedmým hlavním trenérem českého národního týmu v nejvyšší evropské Divizi A.

Reprezentace mužů i žen o sedmi hráčích po dlouhodobých neúspěších přebírá odchovanec Tatry Smíchov Antonín Brabec ml. „Letos nás čekají dvě velmi důležité akce, domácí turnaj kolotoče mistrovství Evropy a následují kvalifikační o postup finálového turnaje“ nastínil plány čtyřiačtyřiceti násobný reprezentant.

„Na jaře plánuji, že se zúčastníme ještě přípravného turnaje, abychom se mohli dobře připravit na těžký úkol. Spoléhám na dobrou podporu klubů i vedení ČSRU, jinak můžeme na úspěch zapomenout“ řekl Brabec

 

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Změna ve vedení reprezentačních výběrů

právě se děje

soutěže

 načítám...