Záznam průběhu utkání Rusko - Česká republika 52 : 12

12.11.2005 12.11.2005

Půl hodiny před utkáním je v Krasnodaru + 12 stupňů, slunečno, hřiště v solidním stavu. V sestavě ruské reprezentace nejsou žádní krajánci.

Již ve 2 minutě utkání ruský rváček Garbuzov prošel naší obranou a položil u rohového praporku první pětku ruského týmu. Následný kop Novikova úspěšný. stav 7 : 0

Osmá minuta - ruské křídlo č. 14 oběhl českou obranu a zaznamenal druhou pětku. Novikov neproměnil. Stav 12 : 0

14 minuta - opět Novikov proměnil tentokrát trestný kop a zvýšil vedení Ruska na 15 : 0

Ve 20 minutě, kdy telefonujeme, ruské mužstvo má stále přavahu, získává většinu autů

21 minuta - Novikov pokládá pětku a zvyšuje na 20 : 0

24 minuta - Kafka neproměnil trestný kop

28 minuta - rojník Vojtov zvyšuje pětkou na 25 : 0 a Novikov prokopává - stav 27 : 0

3o minuta - náš rojník Buryánek po získaném autu a dobré práci roje snižuje na 27 : 5, Kafka přidává prokopem dva body a snižujeme na 27 : 7

32 minuta - ruský vazač pokládá pětku a zvyšuje vedení Rusů na 32 : 7 a Novikov opět prokopem zvyšuje na 34 : 7

38 minuta - za náš ofsajd následujen trestný kop, který úspěšně proměňuje Novikov a stav je 37 : 7.

Výsledkem 37 : 7 končí první poločas, ve kterém ruský tým převyšoval náš tým rychlostí, lepším výkonem při standardních situacích. Naši hráči chybovali v obraně, ve které bylo mnoho zubů a tím umožnili soupeřům časté přečíslení.

Podle odhadu z naší lavičky je přítomno 600 - 700 diváků

Na začátku druhého poločasu - v 5 minutě vypíchnula ruská útokovka Kusnarjov přihrávku Martina Kafky a položila přímo pod naše háčko pětku. S následujícím prokopem Novikova zvyšují Rusové vedení na 44 : 7

51 minuta - ruské č. 10 Kušnarjov proměnil trestný kop a zvyšuje na 47 : 7

54 minuta - těžší zranění našeho Martina Kafky - prst na ruce (? zlomený ?)

55 minuta - bitka na hřišti a výsledkem jsou žluté karty na obou stranách ČR - Syrový a Rusko - Šakirov

Střídání v českém týmu Nevický za zraněného Kafku, Landsinger střídá Kůrku a za Schlangera nastoupil Pachman

66 minuta - Kušnarjov Kiril pokládá a zyvšuje na 52: 7, jeho bratr Jurij neprokopl, stav je 52 : 7

70 minuta - opět Jura Buryánek pokládá naši druhou pětku po autu - stav 52 : 12

V závěru se již stav nezměnil a konečný výsledek utkání je 52 : 12

Názor trenéra Josefa Fatky - v prvním poločase naši hráči hráli odevzdaně, řada chyb v obraně. Druhý poločas již celkově lepší výkon, za který hráčům poděkoval. Projevila se na zápase neúčast řady našich hráčů působících v zahraničních klubech.

Názor M. Švíře z rugby cz - byl to poslední zápas letošní sezóny, na hráčích se projevila již herní únava,

zejména v prvním poločase se projevila absence našich krajánků. Z našich nejlépe zahráli Jura Buryánek, Pavel Syrový, aktivní byl Jiří Skall.

Rusové měli zejména v 1.poločase velkou převahu v roji.

Zranění M. Kafky není zlomenina , ale vykloubený prst.

On Line zapisoval z telefonátů Marka Švíře Dušan Macháček

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Záznam průběhu utkání Rusko - Česká republika 52 : 12