Zápas o třetí místo a Beaujolais Nouveau

18.11.2003 rugby.cz zve všechny na dobré ragby a dobré víno

Nejúspěšnější a nejvíce oslavovaný svátek vína oslaví letos 52 let od svého oficiálního uznání vinařským zákonem Francie. U této příležitosti připravuje v tradičním termínu třetího čtvrtku v měsíci listopadu oslavu Mladého Beaujolais v klubu-restaurantu Třetí Poločas.

Dvacátého listopadu tak budete moct propadnout kouzlu sladké Francie. Právě tento jeden jediný den, lze vychutnat plnou chuť čerstvého, mladého vína nezatíženého konzervací. Doporučujeme doplnit o námi připravované krvavé steaky.

Prostřednictvím aktuálního přenosu na velké plátno z Mistrovství světa v ragby, francouzského národního sportu, Vám necháme nahlédnout na zemi galského kohouta z jiného úhlu. Hraje Francie s Novým Zélandem o třetí místo, začátek promítaní je v osm hodin.

K dokonalé symbióze vjemů přispěje František Holec - laureát řady domácích i mezinárodních soutěží hraní na harmoniku, držitel mimořádného ocenění na Mezinárodní soutěži ve hře na akordeon roku 1988 v Paříži. V repertoáru má především francouzské šansony např. od G. Bécauda, Y. Montanda, J. Brela, Ch. Aznavoura, E. Piaf.

Mladé Beaujolais se nejprve z jisté nostalgie slavilo pouze v Beaujolais, později si tento svátek oblíbili jak v Lyonu tak i Pařížané a odtud již nebylo daleko do celého světa. Až k nám na Palmovku do KLUB - RESTAURANTU TŘETÍ POLOČAS.

Zenklova 36
Praha - 8
v těsné blízkosti Divadla Pod Palmovkou

Ragby CZ > Zápas o třetí místo a Beaujolais Nouveau