Zápas Česko - Rumunsko

11.2.2003 Organizátoři bojují s nepřízní počasí

Prvním zápasem začíná naše reprezentace boj o titul Mistra Evropy ve skupině A. Nastoupí proti týmu Rumunska, již kvalifikovanému účastníkovi elitního Světového poháru v Austrálii. Rumunsko je vítězem posledního dvojročníku tohoto turnaje, tedy výrazným favoritem. Česká republika v této kvalitní skupině nahrazuje na dva roky vyřazené Holandsko.

Český tým hrál poslední mezistátní utkání loni v létě, právě proti Holandsku v Amsterdamu, kde zvítězil 54-12. S Rumunskem v posledních deseti letech nehrál. Rumunský tým se opírá o širokou základnu hráčů, působících v zahraničí, zejména ve Francii.

Naši hráči se tento týden scházejí již podruhé ke společným tréninkům, poté co absolovovali tréninkovou stáž v jihofrancouzském Narbonne.

Zápas začíná v 13:30 hodin na hřišti Tatry Smíchov pod Strahovem. Vstup do areálu stadiónu je zdarma, vstupenky na tribunu stojí 60 Kč. Návštěvníci jsou zváni po žápase do baru The Legends na Staroměstském náměstí, kde je post-match party a přenos zápasu Anglie-Francie.

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Zápas Česko - Rumunsko

právě se děje

soutěže

 načítám...