26.2.2004 Super 12:

Johannesburg, 20. února - Stormers vedli v polovině druhého poločasu díky třem pětkám – oproti jedné Cats - 25-13. Po pětkách vazače Adri Badenhorsta a jihoafrického reprezentačního křídla Breytona Paulseho (po pětadvacetimetrovém sprintu) skóroval rváček Stormers Hendrik Gerber.

Pak ale přišla z hloubi obranného pole Cats fantastická akce, kterou zakončovalo pětkou křídlo Anton Pitout. Jedenáct minut před koncem dramatického utkání vedli Stormers o pouhých pět bodů, a Cats byli ve stálém tlaku. V samotném závěru ale neproměnili dva trestné kopy.

Stormers za vítězství získali čtyři body, pro Cats je jen slabou útěchou bod za nižší než sedmibodovou prohru.

Pětky:
Adri Badenhorst, Breyton Paulse, Hendrik Gerber.
Kopy po pětce: Chris Rossouw (2).
Trestné kopy: Rossouw (3).

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Western Stormers odolali závěrečnému náporu Cats a v úvodním pátečním zápase Super 12 zvítězili 28-23 (8-10)