Živě: Gruzie – Česká republika 98:3

7.4.2007

V sobotu 7. dubna hrálo na nově zrekonstruovaném stadionu v Tbilisi naše reprezentační mužstvo vysoko 3 : 98. Průběh utkání uvádíme na základě průběžně přicházejících SMS od realizačního týmu.

  • 7' 7:0 první pětka Gruzie
  • 10' 12:0 pětka po našem prohraném mlýnu
  • 14' 19:0 Gruzínci protlačili na levé straně aut
  • 16' 26:0 po našm výkopu únik přes celé hřiště
  • 19' 31:0 po pravé straně utekli gruzínští rojníci
  • 27' 38:0 náš tlak, ale gruzínské křídlo po samostaném úniku položil
  • 30' 43:0 akce Gruzie přes celé hřiště
  • 33' 50:0 po autu jednoduchá akce útoku Gruzie
  • 38' 57:0 hráč č. 13 sám z 22 prokličkoval hřiště a pložil pětku

Poločas 

  • 42' 62:0 opět č. 13 po samostatném úniku zvyšuje
  • 48' 62:3 Tomáš Krejčí dropem snižuje náskok
  • 49' 67:3 mlynář po hezké akci na pravé stgraně
  • 55' 72:3 křídlo (č. 11) po hezké akci na pravé stgraně
  • 60' 77:3 střídající tříčtvrtka (č. 21) po mlýnu
    Náš roj se celkem drží, ale útočníci mají velké problémy s bráněním, vystřídali jsmke celou lavičku
  • 62' 84:3 z pod vlastního Háčka po levé stzraně únik přes celé hřiště
  • 66' 91:3 prohráli jsem vlastní mlýn
  • 82' 98:3 po zborceném mlýnu trestná pětka

Sestava České republiky

  • 1. Suster Roman - USA Limoges FRA
  • 2. Oswald Jan - Tatra Smichov CZE
  • 3. Indrak Pavel - RFC Pwllheli WAL
  • 4. Dlouhy Martin - Slavia Praha CZE
  • 5. Nemecek Miroslav - Ricany CZE
  • 6. Madry Vlastimil - Praga CZE
  • 7. Veniger Tomas - Tatra Smichov CZE
  • 8. Kucera Karel - Ricany CZE
  • 9. Dosedla Vitezslav - Dragon Brno CZE
  • 10. Krejci Tomas - Dragon Brno CZE
  • 11. Schlanger Michal - RK Petrovice CZE
  • 12. Tomcik Jaroslav - Havirov CZE
  • 13. Vokrouhlik Pavel - Sparta Praha CZE
  • 14. Nevicky Tomas - Ricany CZE
  • 15. Rudolf Jan - RK Petrovice

Lavička

  • 16. Zacharias Jan - Sparta Praha CZE
  • 17. Skall Jiri - Sparta Praha CZE
  • 18. Benda Jan - Sparta Praha CZE
  • 19. Mensik Martin - Dragon Brno CZE
  • 20. Syrovy Pavel - Praga CZE
  • 21. Jirman Michal - Slavia Praha CZE
  • 22. Honner Lukas - Tatra Smichov CZE

Sestava Gruzie

Roj

  • Avtandil Kopaliani - Montauban FRA
  • George Jgenti - Clermont-Ferrand FRA
  • David Dadunashvili - Massy FRA
  • Mamuka Magrakvelidze - Metro Racing FRA
  • David Gasviani - Pays d’Aix FRA
  • Zurab Mchedlishvili - Domon FRA
  • Victor Didebulidze - Massy FRA
  • Shalva Sutiashvili - Andorra VPC Rugby XV
  • Ilia Maisuradze - Nantes FRA
  • Zviad Maisuradze - Locomotive
  • George Chkhaidze - Massy FRA
  • Besarion Udesiani - Chalon FRA

Útok

  • Irakli Abuseridze - Orleans FR
  • Bidzina Samkharadze - Farul Constanta - ROM
  • Merab Kvirikashvili - Pau FRA
  • Pavle Jimsheladze - Arras FRA
  • Irakli Giorgadze - Bourgoin FRA
  • David Kacharava - Nantes FRA
  • Malkhaz Urjukashvili - Cannes FRA
  • Besik Khamashuridze - Cannes FRA
  • George Shkinin - Blois FRA
  • Otar Eloshvili - Arras FRA

 

 

 

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Živě: Gruzie – Česká republika 98:3

právě se děje

soutěže

 



načítám...