Vydřené veliké vítězství v Madridu

30.3.2003 telefonát od trenéra pro rugby.cz

V šatně po vítězném zápasu jsme telefonicky zastihli vedoucího trenéra našeho týmu Juru Šťastného. Byl opravdu šťastný ze zaslouženého vítězství a řekl Celé mužstvo podalo vynikající, obrovský výkon. Především v první polovině a na začátku druhého poločasu, kdy jsme vedli až 40:28. Soupeři se však v druhé půli zlepšili, takže závěr zápasu - především 41.minuta - byl velmi náročný a všichni naši hráči i vedení si oddechli, když rozhodčí zapískal konec zápasu.

Hrálo se na mokrém těžkém terénu před asi dvěma tisíci diváků. Pršelo celou noc až do začátku zápasu, ale potom se počasí umoudřilo a přestalo pršet. Naši hráči mají obvyklé šrámy, modřiny a boule, žádné vážné zranění se nekonalo.

Body za ČR: Kafka 20 (4 x TK, 4 x 2), Šťastný 5, Syrový 5, Rohlík 5, Šuster 5

Střídali: Skall J., Osvald J., Marek M., Pekáček Martin za Pekáčka Karla, Ripcsik T., Rygl R.