Všechny pražské ragbyové kluby na plánu Prahy

12.12.2002

Soubor:
mapaPrahy.bmp
Formát:
bmp
Velikost:
36kB

Ne každý plán Prahy poskytuje celkové informace o místech, kde se všude hraje ragby a kde jsou pražská ragbyová hřiště. První plán, který popisuje všechna hřiště jako speciální hrací plochy pro ragby, vydala společnost Plánstudio v měřítku 1:22 000.

Rozsah plánu je značný a protože mapová kresba zasahuje i na druhou stranu listu plánu, najdete na něm téměř celé území Prahy. Lobovali jsme u tvůrců plánu, kterým jsme navíc dodali podrobné informace o ragbyových hřištích. Dokonce jako ragbyové hřiště je označen trávník Sparty Praha, kde se branky po utkání sundavají.

Plán už bohužel nezasahuje do Chrášťán, které jsou za hranicemi Prahy, takže zimní hřiště vysokoškoláků zde už nenajdete.

Co je však důležité. Plán Prahy je v prodeji za pouhých 49 korun. Pokud by měl však zájem někdo z ragbistů o deset a více kusů tohoto plánu, mohu tento prodej zajistit za 39 korun za kus. Obraťte se na kartografického lobistu Petra Skálu. Neberte tuto informaci jako vychloubání. Pouze názorně ukazuji, jak lze dostat ragby i tam, kde dříve nebylo.

Pokud Vás napadají další možnosti, jak podobnou a jinou cestou dostat ragby do informačních publikací, průvodců nebo do sdělovacích prostředků, zkrátka lobovat mezi vydavateli čehokoliv a výrobci čehokoliv nebo pokud se Vám už něco podobného v letošním roce podařilo, dejte vědět. Rádi Vaše nápady, úspěchy zveřejníme.Mohou být inspirací i pro členy ostatních klubů.

Kontakt: Skala.Petr@Seznam.cz

Edituje Petr Skála

Ragby CZ > Všechny pražské ragbyové kluby na plánu Prahy