Vondráškův Esher vede anglickou National Division Two

15.11.2005 Jak vedli krajánci, kteří nebyli v Rusku

foto autor Guy Pedlihamfoto autor Guy Pedliham
foto autor Guy Pedliham
foto autor Guy Pedlihamfoto autor Guy Pedliham
foto autor Guy Pedliham

Kapitán národního týmu L. Vondrášek přispěl svým výkonem k vysokému vítězství svého týmu nad Manchesterem. Martin Jágr doléčuje zraněný stehenní sval, v sestavě Limoges se objevil po delší pauze zaviněné zraněním znovu Roman Šuster. Velmi dobře si také vedli hráči St. Nazaire, kteří se díky vítězství posunuli na třetí místo ve 3. skupině Federale 1.


ANGLIE

National Division Two – 8. kolo

  • RFC Esher (Vondrášek)– Manchester 41:5 (27:0)

Esher neprohrál v této sezóně ještě ani jedno utkání a vévodí tabulce třetí nejvyšší soutěže v Anglii. Kapitán české reprezentace Láďa Vondrášek nastoupil v základní sestavě a odehrál skvěle celé utkání, svým výkonem přispěl k celkem snadnému vítězství nad týmem ze středu tabulky.


FRANCIE

Top 14 – 10. kolo

  • Narbonne – RC Toulon (Jágr) 37:19 (21:13)

Toulon nastoupil bez zraněného Martina Jágra, který si pohmoždil stehenní sval při utkání Ukrajina – ČR. Jeho tým díky další prohře klesl na poslední místo v tabulce. Český internacionál se již pomalu zapojuje do tréninkové zátěže, nad jeho startem v dalším kole proti Brive však visí otazník.

 

Federale 1 – 7. kolo

  • Limoges (Voves, Šuster) – Gourdon 35:0 (30:0)

Limoges doma velmi snadno přehrála jednoho z nejslabších soupeřů 4. skupiny. Robert Voves nastoupil v základní sestavě a odehrál celé utkání, Roman Šuster se dává pomalinku dohromady ze zranění kotníku.

V tomto utkání odehrál pouze dvacet minut, trenéři chtěli pouze vyzkoušet zda kotník vydrží plnou zápasovou zátěž. Příští týden čeká Limoges velmi těžké a zároveň důležité domácí utkání proti Gaillacu o čelo tabulky.

 

  • St. Nazaire (Rapant, Rohlík) – Domont 23:10

Domácí dokázali  porazit celkem silného soupeře a díky vítězství se posunuli na třetí místo v tabulce.

 

  • Lombez Samatan (Šťastný) – Gaillac 12:22

Tým Pavla Šťastného si letos moc dobře nevede, v současné době mu patří poslední příčka s jedním vítězstvím a šesti porážkami.


WALES

National Division Four - North

  • Newtown - Pwllheli (Indrák, Pavlásek) 14:13

Tým havířovských hráčů prohrál smolně, když Newtown otočil výsledek v poslední minutě utkání. Pavel Indrák odehrál celé utkání i přesto že měl problémy se zraněným kolenem. R. Pavlásek odehrál celé utkání za rezervu Pwllheli, kde se podařilo jednou pětkou přispět k vítězství svého týmu.


SKOTSKO

National League Two

  • Glasgow Acciev - RFC Irvine (Stříbrný, Janíček) 5:15 (0:10)

Oba čeští hráči odehráli celé utkání a přispěli k vítězství nad poměrně slabým soupeřem. J. Stříbrný mohl položit v utkání dokonce dvě pětky, pokaždé mu však v rozhodující chvíli míč vypadl.      

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Vondráškův Esher vede anglickou National Division Two

právě se děje

soutěže

 načítám...