Vondrášek zakončil svůj skvělý podzim pětkou

25.12.2006 Jak si vedou naši krajánci

Barking - Esher foto: Richard DuckhamBarking - Esher foto: Richard Duckham
Barking - Esher foto: Richard Duckham

V 15. kole National Division Two si připsal Vondráškův Esher patnácté vítězství v řadě a je bez porážky s patnácti bodovým náskokem v čele tabulky. Ladislav Vondrášek položil poslední pětku svého týmu a pečetil tak důležité vítězství. Odvolaný český kapitán se tak stal posledním Čechem v tomto kalendářním roce, který položil pětku v soutěžním utkání.

Anglie

Natoinal Division Two - 15. kolo

• Barking - Esher (Vondrášek) 25: 42 (15:18)

Esher měl s předposledním Barkingem až překvapivě mnoho práce, domácí drželi s favorizovaným týmem krok téměř šedesát minut, po té odpadli fyzicky.

Barking dokonce ve druhé půli vedl 25:23, těsný náskok však postupem času neměl šanci udržet. Esher svou zkušeností lehce skóre otočil skóre a dotáhl utkání do vítězného konce. Poslední pětku položil český internacionál Ladislav Vondrášek a potvrdil tak svou letošní skvělou formu

"Letos se mi hraje opravdu skvěle, v Esheru jsem položil v této sezóně už pět pětek. Náš tým je zápas od zápasu sehranější, cíl postoupit do vyšší divize se nám začíná přibližovat" prozradil po utkání L. Vondrášek.