Velký sportovní den - Liberecko bez předsudků

11.7.2008 Celková účast v projektu Liberecko bez předsudků 2008 – 1133 dětí.

Velký sportovní den - Liberecko bez předsudků
Velký sportovní den - Liberecko bez předsudků
Soubor:
VSD Liberecko 2008 - výsledky fotbal.xls
Formát:
xls
Velikost:
34kB
Soubor:
VSD Liberecko 2008 - výsledky ragby.xls
Formát:
xls
Velikost:
36kB

Dne 24. 6. 2008 se konal další Velký sportovní den, a to v rámci projektu Liberecko bez předsudků. V regionu Liberecko prozatím neexistuje žádný ragbyový klub (doufáme, že díky našemu projektu se to změní ), který by se ujal organizace, proto vše zaštítila agentura SBP- Zaviko International,s.r.o. ve spolupráci s RC Tatra Smíchov.

V projektu bylo letos na Liberecku zapojeno celkem 15 základních škol, a to 6 z Liberce, 4 z Jablonce nad Nisou, 1 ze Semil, 1 ze Slané u Semil, 1 ze Studence, 1 z Lomnice nad Popelkou a 1 z České Lípy.

Velký sportovní den probíhal v Liberci na Městském stadionu a děti ho doslova zaplnily. Celkem se Velkého sportovního dne v Liberci zúčastnilo 550 dětí.

Skladba soutěží byla oživena také biketrialem pod vedením mistra světa Martina Šimůnka.

Účast v jednotlivých sportech:

  • Biketrial: 11 dětí
  • Atletika: 196 dětí
  • Fotbal: 160 dětí
  • Ragby: 183 dětí

Turnaje v ragby se zúčastnilo celkem 25 týmů (7 benjamin chlapci,4 benjamin dívky,10 junior chlapci, 4 junior dívky). Doufáme, že prostřednictvím projektu SBP postupně vzniknou na Liberecku školní kroužky ragby pod vedením nadšenců z řad ,,našich“ učitelů a že postupně tak prostřednictvím Školní ligy vzniknou základy pro nový ragbyový klub.

Za nejlepší výkony následovalo zasloužené oceňování vítězů. Předávání medailí, pohárů, diplomů a cen se ujali hokejisté Bílých tygrů Liberec Václav Pletka a Zdeněk Blatný, bobisti české reprezentace Ivo Danilevič a Martin Bohman a biketrialista Martin Šimůnek.

Tým SBP Liberecko: Karel Ševčík, Veronika Kladivová, Ondřej Rygl, Roman Kladiva, Hana Schlangerová, Monika Šmejkalová, Adam Janča,Lukáš Vostál,Martina Chvalná, Milan Studnička,Robert Sova, Martin Bohman,Ondřej Šíp,Tomáš Macháň,Nikolas Domín,Michal Paclt,Hynek Bulíř, Vašek Pflanzer,Martin Šimůnek,Roman Rygl,Jan Kadlec,Jana Petráňová, Karel Šampalík, Martin Wognitsch, Michal Průša,Tereza Křiklánová, Vojtěch Havel, Ondra Chaloupka, Michal Křižánek, Robert Pražák, Marek Goldstein, Denisa Bukovčanová, Ondra Prudel, Petr Fišer,Martina Lazarová, David Šafránek, Oldřich Koza, Kryštof Herrmann, Ondra Holub,Josef Dvořák, Vojta Fiala, Kryštof Lísal.

Tým SBP, Jana

 

Ragby CZ > Zprávy > Sport bez předsudků > Velký sportovní den - Liberecko bez předsudků

právě se děje

soutěže

 načítám...