V Sedlčanech se o víkendu hrálo ragby

28.6.2006 Turnaj mladších žáků a exhibice na stadionu Taverny

V Počepicích na Sedlčansku se uskutečnil turnaj mladších žáků "O perníkovou šišku" pod záštitou "perníkářství" pana Hejhala, který též věnoval hlavní cenu - ragbyový míč z perníku v cukrové polevě ve velikosti skutečného ragbyového míče.

Prvního ragbyového turnaje v tomto regionu se zúčastnili žáci RC Praga Praha a další družstvo vytvořili žáci RC Slavia Praha & RC Sedlčany.

Po urputném boji těsně zvítězili hráči Pragovky. Škoda, že se nedostavily další týmy. Příští rok chceme tuto akci zopakovat, doufáme, že účast bude větší, protože perníková trofej za to stojí!


Exhibiční utkání v Sedlčanech o třídenních slavnostech ROSA

Exhibiční utkání v Sedlčanech se nakonec uskutečnilo jen díky mladším žákům RC Slavia Praha a jejich trenérovi Václavu Růžičkovi, kteří přespali na Sedlčansku ze soboty na neděli po účasti na sobotním"Turnaji o perníkovou šišku" v Počepicích, přítomen byl i Miloš Vodrážka ml., který trénuje na Slávii v kategorii dospělých.

Pochopitelně nechyběli i hráči a hráčky RC Sedlčany. V jednom ukázkovém utkání si zahráli jak žáci, děvčata i junioři. Jsme rádi, že se alespoň uskutečnilo toto utkání, protože hrozila pěkná ostuda pro neúčast dalších týmů, nehledě na to, že se o této akci hovořilo s dostatečným předstihem. Takže vše dopadlo dobře.

sedlcany.rugby.cz

(mv)

Ragby CZ > V Sedlčanech se o víkendu hrálo ragby