U19 - Junioři

4.4.2006 Nominace U18 na ME v Itálii

Slavia více

22.3.2006 U18 - Poláci si lehce poradili s českou obranou

Zápas byl pro oba týmy součástí přípravy na dubnové ME juniorů do 18 let v Itálii. Naši junioři mají za sebou krátké soustředění a střetnutí v Chorvatsku, ve kterém porazili stejně staré Chorvaty 50:0, Poláci zase byli od 8.do 12.března na soustředění v severní Francii, kde měli dva herní testy - v Arrasu prohráli s U21 místního klubu 7:17 a v Lille vyhráli 32:12.

Podobně jako v Chorvatsku i utkání proti Polsku se hrálo na pětadvacetiminutové třetiny, aby trenéři mohli jednak korigovat herní projev týmu, tak upravovat sestavu. Zásadním rozdílem proti testu v Chorvatsku, kde družstvo prakticky jen útočilo, byla síla soupeře a předpoklad, že se hráči budou muset spíše soustřeďovat na obranu osobní i taktickou než na útok. Předpoklad se stoprocentně potvrdil, ovšem tým v testu zcela propadl.

První třetina byla překvapivě vyrovnaná, český tým se dokonce ujal vedení po agresivním začátku, ve kterém zhruba 10 minut držel soupeře na jeho polovině a zvláště 3.řada podnikala důrazné nájezdy do hloubky soupeřovy obrany. více

10.1.2006 Program U18 na jaro 2006

Širší nominace U18 pro jaro 2006 více

13.9.2005 Začala celostátní liga juniorů

Zápasy prvního kola začal v neděli druhý ročník celostátního přeboru juniorů - juniorské ligy. Podle očekávání vyhrál favorizovaný Vyškov nad Olomoucí a Tatra Smíchov nad Havířovem. Kdo vyhraje třetí duel se ukáže ve středu, kdy se střetne Praga se Slavií.  více

29.8.2005 Celostátní přebor juniorů 2005-06

1.kolo - 11.09.2005 více

13.6.2005 Vítězem 1. ročníku CPJ je Praga

Už jen dohrávka odloženého utkání Dragonu Brno s Havířovem schází k úplnému uzavření prvního ročníku dlouhodobého přeboru juniorů. více

7.6.2005 Praga se stala Mistrem republiky CPJ

Junioři společenství Pragy, Petrovic, Sparty a Přelouče, v soutěži startující pod názvem TJ Praga, jsou prvními mistry Česka v dlouhodobé celostátní soutěži. více

30.5.2005 Praga sahá po titulu CPJ

O tomto víkendu byla na programu celostátního přeboru juniorů – juniorské ligy jen dvě utkání. V Obou utkáních hostovaly čelní moravské týmy v Praze. Zatímco Vyškov po porážce od Pragy ztrácí 3 body a pravděpodobně i šanci na vůbec první titul z historicky první dlouhodobé soutěže juniorů v naší republice, Dragon se bodově dotáhl na Slavii a to má o utkání méně. více

16.5.2005 Praga vede celostátní přebor juniorů

Havířov - Vyškov 12:28  více

13.5.2005 Praga vede celostátní přebor juniorů

V druhém jarním kole celostátního přeboru juniorů o minulém víkendu se hrálo jen jedno utkání ze dvou plánovaných – Tatra Smíchov – Slavia Praha 19:37(0:20). Utkání Havířovských juniorů s Dragonem Brno bylo odloženo, neboť tři junioři startovali v týmu ČR U20 v přátelském utkání s Polskem v Poznani. Junioři ČR do 20 let prohráli 7:44. více