U18: Omluva realizačního týmu

12.4.2012 reakce na komentář v blogu Eduarda Krütznera

Chceme se touto cestou za celý realizační tým ČR U18 omluvit všem, koho se dotkla věta uvedená na krabici s cukrovím, kterou jsme dostali od maminky jednoho z našich hráčů.

Nechceme se na nic vymlouvat a ani si hledat alibi, proto přiznáváme svoji nedbalost a chybu, že jsme toto nedorozumění a celou situaci kolem něj nechali dojít takto zbytečně daleko.

582017_3677554661242_1346257725_3417547_2144597825_n.jpg

Doufáme, že jsme vám v průběhu roku svou prací a přístupem alespoň trochu dokázali, že tato věta se ani v nejmenším neslučuje s tím, jakým směrem vedeme národní tým a na čem jej stavíme. Pokud stále ne, je to pro nás o to větší výzva do další činnosti. Uvědomujeme si však, že rozhodně nejsme bezchybní.

Právě na komunikaci s klubovými trenéry jsme si od začátku naší práce zakládali a velmi nám kluboví trenéři svými postřehy, poznámkami pomohli k udržení se v A skupině ME. Děkujeme Vám i za vaši kritiku, která nám pomáhá se zlepšovat a pracovat o to víc tak, abychom Vám dokázali dělat naší činností u reprezentace radost.

Budeme rádi, když budeme v budoucnu společně nacházet mnohem více věcí, které nás spojují. Jako třeba to, že v uplynulém týdnu 26 hráčů z 9 různých klubů nechalo na španělských hřištích celé své srdce, a to díky neúnavné a poctivé práci Vás všech, kdo jste je vedli od jejich prvních rugbyových kroků.

I díky tomu, si teď o to silněji uvědomujeme, že na mezinárodním poli máme šanci uspět, jen budeme-li jednotní. Bez společné práce, tedy bez spolupráce klubů, klubových trenérů s realizačními týmy reprezentací, toho nebudeme schopni nikdy dosáhnout. Dejme stranou osobní antipatie a dělejme to, co nás baví, co máme rádi a čím žijeme, vždyť všichni máme společný cíl. 

Děkujeme

za RT U18 Dan Beneš a Michal Ouředník  

 

 

 

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > Reprezentace mládeže > U18: Omluva realizačního týmu

načítám...