Týmy z jižní poloukoule nedaly Evropě šanci

8.11.2010 listopadová mezinárodní utkání

Týmy z jižní poloukoule nedaly Evropě šanci

O tomto víkendu došlo k první podzimní konfrontaci mezi nejlepšími týmy severní a jižní polokoule. Anglie se na Twickenhamu musela sklonit před All Blacks. Favorizované Irsko nezvládlo souboj s oslabenou Jižní Afrikou a prohrálo o dva body.

V posledním utkání ukázala svou sílu Austrálie, která přehála v Cardifu Wales.

přehled výsledků

Anglie - Nový Zéland 16:26

Anglie
P: Hartley
KPP: Flood
TK: Flood 3

Nový Zéland
P: Gear, Read
KPP: Carter 2
TK: Carter 4

Anglie 15 Ben Foden, 14 Chris Ashton, 13 Mike Tindall, 12 Shontayne Hape, 11 Mark Cueto, 10 Toby Flood, 9 Ben Youngs, 8 Nick Easter, 7 Lewis Moody (c), 6 Tom Croft, 5 Tom Palmer, 4 Courtney Lawes, 3 Dan Cole, 2 Steve Thompson, 1 Andrew Sheridan.
lavička: 16 Dylan Harltey, 17 David Wilson, 18 David Attwood, 19 Hendrie Fourie, 20 Danny Care, 21 Charlie Hodgson, 22 Delon Armitage.

Nový Zéland 15 Mils Muliaina, 14 Joe Rokocoko, 13 Sonny Bill Williams, 12 Ma'a Nonu, 11 Hosea Gear, 10 Daniel Carter, 9 Alby Mathewson, 8 Kieran Read, 7 Richie McCaw (c), 6 Jerome Kaino, 5 Sam Whitelock, 4 Brad Thorn, 3 Owen Franks, 2 Keven Mealamu, 1 Tony Woodcock.
lavička: 16 Hika Elliot, 17 Ben Franks, 18 Anthony Boric, 19 Liam Messam, 20 Andy Ellis, 21 Stephen Donald, 22 Isaia Toeava.


Anglie - Nový Zéland

Irsko - Jižní Afrika 21:23

Irsko
P: Bowe, Kearney
KPP: O'Gara
TK: Sexton 3

Jižní Afrika
P: Smith, Aplon
KPP: Steyn, Lambie
TK: Steyn 3

Irsko 15 Rob Kearney, 14 Tommy Bowe, 13 Brian O'Driscoll (c), 12 Gordon D'Arcy, 11 Luke Fitzgerald, 10 Jonathan Sexton, 9 Eoin Reddan, 8 Jamie Heaslip, 7 David Wallace, 6 Stephen Ferris, 5 Mick O'Driscoll, 4 Donncha O'Callaghan, 3 Tony Buckley, 2 Rory Best, 1 Cian Healy.
lavička: 16 Sean Cronin, 17 Tom Court, 18 Donncha Ryan, 19 Denis Leamy, 20 Peter Stringer, 21 Ronan O'Gara, 22 Keith Earls.

Jižní Afrika 15 Gio Aplon, 14 Bjorn Basson, 13 Zane Kirchner, 12 Jean de Villiers, 11 Bryan Habana, 10 Morné Steyn, 9 Ruan Pienaar, 8 Pierre Spies, 7 Juan Smith, 6 Deon Stegmann, 5 Victor Matfield (c), 4 Bakkies Botha, 3 Jannie du Plessis, 2 Bismarck du Plessis, 1 Tendai Mtawarira.
lavička: 16 Chiliboy Ralepelle, 17 CJ van der Linde, 18 Flip van der Merwe, 19 Keegan Daniel, 20 François Hougaard, 21 Adi Jacobs, 22 Patrick Lambie.


Irsko - Jižní Afrika

Wales - Austrálie 16:26

Wales
P: R Rees
KPP: Biggar
TK: S Jones 3

Austrálie
P: Pocock, Beale, Alexander
KPP: O'Connor 2
TK: O'Connor 2

Wales 15 James Hook, 14 Will Harries, 13 Tom Shanklin, 12 Andrew Bishop, 11 Shane Williams, 10 Stephen Jones, 9 Mike Phillips, 8 Jonathan Thomas, 7 Sam Warburton, 6 Dan Lydiate, 5 Alun-Wyn Jones, 4 Brad Davies, 3 Adam Jones, 2 Matthew Rees (c), 1 Gethin Jenkins.
lavička: 16 Huw Bennett, 17 Paul James, 18 Deiniol Jones, 19 Martyn Williams, 20 Richie Rees, 21 Dan Biggar, 22 Chris Czekaj.

Austrálie 15 Kurtley Beale, 14 James O'Connor, 13 Adam Ashley-Cooper, 12 Matt Giteau, 11 Drew Mitchell, 1o Quade Cooper, 9 Will Genia, 8 Ben McCalman, 7 David Pocock, 6 Rocky Elsom (c), 5 Nathan Sharpe, 4 Mark Chisholm, 3 Ben Alexander, 2 Stephen Moore, 1 Benn Robinson.
lavička: 16 Saia Fainga'a, 17 James Slipper, 18 Dean Mumm, 19 Richard Brown, 20 Luke Burgess, 21 Berrick Barnes, 22 Lachie Turner.


Wales - Austrálie

Program podzimních sobojů

datumutkánívýsledek
06.11.2010Anglie - Nový Zéland16:26
06.11.2010Wales - Ausrálie16:25
06.11..2010Irsko - Jižní Afrika21:23
13.11.2010Itálie - Argentina 
13.11.2010Wales - Jižní Afrika 
13.11.2010Irsko - Samoa 
13.11.2010Francie - Fiji 
13.11.2010Skotsko - Nový Zéland 
19.11.2010Wales - Fiji 
20.11.2010Itálie - Austrálie 
20.11.2010Anglie - Samoa 
20.11.2010Skotsko - Jižní Afrika 
20.11.2010Irsko - Nový Zéland 
20.10.2010Francie - Argentina 
27.11.2010Itálie - Fiji 
27.11.2010Skotsko - Samoa 
27.11.2010Anglie - Jižní Afrika 
27.11.2010Wales - Nový Zéland 
27.11.2010Francie - Austrálie 
28.11.2010Irsko - Argentina 
04.12.2010Barbarians - Jižní Afrika 

 

 

 

 

Marek Švíř

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Týmy z jižní poloukoule nedaly Evropě šanci

právě se děje

soutěže

 



načítám...