Tým veteránů OLD BOYS PRAHA na RWC

3.9.2011

Již tuto sobotu odlétá výprava ragbyových veteránů na turné, které vyvrcholí sledováním zápasů RWC na Novém Zélandu. Prvním místem zájezdu je třídenní pobyt v Hongkongu, kde mimo poznávání místní kultury je v plánu i celodenní výlet do Macaa a samozřejmě zápas s místním veteránským týmem.

OBP.jpg

Poté se náš tým přesune do Aucklandu a Hamiltonu, kde je plánován zápas s veterány z Hamiltonu, s kterými má zatím náš tým skore 1:1 na zápasy. V roce 1999 prohrály OBP v zápase na Novém Zélandu, ale v odvetě v Praze v roce 2010 jim porážku vrátily.

V prvním bloku sledování zápasů RWC náš tým uvidí zápasy Nový Zéland-Japonsko, na což se nesmírně těšíme a druhý zápas bude Wales-Samoa. Po víkendu budeme poznávat krásy Severního ostrova a v rámci cesty po ostrově sehrajeme další zápas v městě Napier.

Na týden si "odskočíme" na Cookovy ostrovy, kde mimo relaxování na krásných plážích opět sehrajeme zápas s místním veteránským týmem, který je pravidelným účastníkem světových  turnajů OldiesGoldies. Po návratu na N.Z. nás čeká ke sledování blok zápasů JAR-Samoa, Anglie-Skotsko a Wales-Fiji.

Zájezdu se účastní 54 osob a z toho je 30 hráčů a všichni se určitě zapojí do zápasů. Po třech týdnech část výpravy odlétá zpět domů a zbytek výpravy pokračuje ještě týden na Jižní ostrov.

Zde máme pozvání od jednoho z nejstarších novozélandských klubů z města Nelson k návštěvě klubu, grilování a příjemnému hodnocení probíhajícího RWC. Vrcholem konce zájezdu bude sledování 2 čtvrfinálových zápasů ve Wellingtonu.

Věřím, že náš tým bude jako vždy velmi dobře reprezentovat naši zemi a sehraje zápasy v místech, kde ještě žádný český tým nehrál.

Jirka Livers - prezident klubu OBP

Ragby CZ > Tým veteránů OLD BOYS PRAHA na RWC