Turnaj na Pragovce vyhráli mladší žáci Tatry Smíchov

21.10.2003 zpráva ze serveru tatra.rugby.cz

19. října se uskutečnil další turnaj mladších žáků, tentokrát na hřišti RC Praga ve Vysočanech. V hlavní kategorii se přihlásil letos nejvyšší počet týmů - osm. Hrálo se ve dvou skupinách a pak o pořadí první s prvním atd. Obvyklá mužstva Tatru, Pragu, Slavii, Spartu,  Říčany, Přelouč a Petrovice tentokrát doplnili ragbisté ze ZŠ Ohradní, kteří sice byli naprostými nováčky, ale věkem už mnozí asi patřili do starších žáků.

Herně nic moc, ale fyzicky převyšovali všechna ostatní mužstva a hrát proti nim nebylo nic příjemného.

Opět jsme vyhráli všechny zápasy, navíc nikdo ze soupeřů nedokázal proti nám zaznamenat ani bod. Nejtěžším soupeřem byli ve skupině hráči Říčan, naši tradiční rivalové z Přelouče podlehli ve druhé skupině Pragovce a tak jí museli přenechat místo ve finále.

Výsledky našeho mužstva:

  • TATRA – OHRADNÍ 9:0
  • TATRA – ŘÍČANY 2:0
  • TATRA – SLAVIA 8:0
  • finále: TATRA – PRAGA    7:0

Účast byla tentokrát slušná: Jakub Šesták, Marek Goldstein, Pavel Elis,  Tomáš Hřebík, Vojtěch Havel, Jakub Kopřiva, Tomík Řezáč, Tomáš Bartoň, František Křiklán, Honza Kadlec, Matouš Beran a Jirka Turek (ten ve skupině nastupoval za oslabenou Slavii, ale ve finále znovu oblékl černý dres Tatry).

Z rodinných důvodů chyběl Michal Farkaš, Tomáš Neumann nemohl nastoupit kvůli podrážděnému slepému střevu. Navíc další naši borci v nejmladší kategorii - Hanuš, Ondra, Kuba a Matěj - posílili týmy Sparty a Pragy.

Vladimír Havel

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U13 - Mladší žáci > Turnaj na Pragovce vyhráli mladší žáci Tatry Smíchov

právě se děje

soutěže

 načítám...