Turnaj mladších žáků v Dublovicích

27.6.2007

Datum jako každé jiné, 23. červen 2007, v Sedlčanech probíhají slavnosti ROSA, známe vítěze ragbyové extraligy KB, na Moravě probíhá přebor mladších žáků v ragby a v Sedlčanech, pardon, v Dublovicích u Sedlčan se hraje 2. ročník turnaje ragby mladších žáků „O perníkovou šišku“.

Letos už je tady jeden úspěch, prvního ročníku se zúčastnily dva týmy, a to Praga a Slavie, kterou doplnil tým Sedlčan, perníkovou šišku si odvezla Praga, tedy vlastně neodvezla, protože během čtvrt hodiny ji hráči spořádali.

V letošním roce se o tuto trofej, která je již tradičně z Perníkářství pana Hejhala z Počepic, pustily do souboje hned tři týmy, a to Sparta, Petrovice a Sedlčany. Sparta podávala stabilní výkon, Petrovice se pomalu rozjížděly a jejich výkonnost a herní nasazení se stále stupňovalo.

Tentokrát tým Sedlčan byl doplněn o hráče druhých týmů, kteří s nasazením za ně bojovali. Jelikož přijelo málo týmů, některé kluby již mají ukončenu sezonu, hrálo se systémem každý s každým, a to dvoukolově. Tým RC Sparta Praha, který vyhrál všechna utkání, si s hrdostí odvezl perníkovou šišku do svého klubu. Na druhém místě skončil tým RK Petrovice a na třetím místě tým RC Sedlčany. Nejmladšímu účastníku turnaje, a to Erice z RC Sedlčan, byl předán dar od firmy HRAČKY DUO SPORT.

Po vyhodnocení turnaje pozval Rugby Club Sedlčany ostatní týmy k táboráčku, kde si každý mohl opéci špekáček, tím byla sedlčanská ragbyová sezona ukončena. S pozdravem „RAGBY ZDAR“ se všichni rozešli na prázdniny a těší se na novou sezonu, která začne na podzim.

Miloš Vodrážka

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U13 - Mladší žáci > Turnaj mladších žáků v Dublovicích

právě se děje

soutěže

 načítám...