Turnaj mladších žáků na Podvinném mlýně

24.9.2003

Říčany se SpartouŘíčany se Spartou
Říčany se Spartou
nejlepší hráčka ze Sparty v kategorii C, Haničkanejlepší hráčka ze Sparty v kategorii C, Hanička
nejlepší hráčka ze Sparty v kategorii C, Hanička

V neděli 21.09.2003 se za krásného slunečného počasí na sparťanském ragbyovém hřišti v pražských Vysočanech uskutečnil první turnaj mladších žáků. Hrálo se na třech výborně připravených hřištích ve dvou kategoriích. Turnaje se zúčastnila tato mužstva: ve starší kategorii Sparta, která měla v obou kategoriích jednoznačně nejmenší hráče, Tatra, Říčany, Přelouč, Praga, Slavia, v mladší pak Říčany A a B, Praga, Sparta, Přelouč .

Ve starší kategorii byli jednoznačně nejlepší mladíci z Tatry, kteří hráli nejpohlednjší ragby a zvítězili ve všech zápasech, na druhém místě se pak umístilo mužstvo Říčan, třetí místo obsadila Přelouč.

V mladší kategorii první místo obsadilo mužstvo Říčan A, před Říčany B a Pragou. Turnaj byl ukončen ve 14.00 hodin slavnostním vyhlášením. Touto cestou je potřeba podkovat všem nejmenovaným trenérům, rozhodčím a rodičům, kteří se za nelehkých podmínek starají o naši mládež, ať je to v kterémkoli týmu. Je zapotřebí i připomenout skutečnost, že od příštího turnaje se budou všichni hráči prokazovat platnou registrací ČSRU.

Celkové pořadí kategorie A:
1.Tatra
2. Říčany
3. Přelouč
4. Praga
5. Slavia
6. Sparta

Celkové pořadí kategorie C:
1. Říčany A
2. Říčany B
3. Praga
4. Přelouč
5. Sparta

Radka Waitová

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U13 - Mladší žáci > Turnaj mladších žáků na Podvinném mlýně

právě se děje

soutěže

 načítám...