Trenér ocenil výhru lahví šampaňského

1.11.2003 Trenér Bernardin daroval hráčům šampaňské

Mužstvo SRN přijelo do kraje rozkládajícího se v okolí Limoges v roli favorita. Počátek zápasu však této skutečnosti mnoho nenasvědčoval, domácí se zakousli do SRN s odhodláním získat druhé vítězství v sezóně. Tato snaha jim však během 20 minut vynesla jen 3 body za trestný kop.

Ve 23. minutě po mlýnovém vhazování a následném úniku mlýnové spojky SRN na polovině hřiště položila tříčtvrtka Mourin první pětku zápasu. Ve 30. minutě opět mlýnová spojka unikla v totožné akci a rváček Tedy požil druhou pětku. Do poločasu bodovali už jen domácí trestným kopem. Ve druhém poločase se blýskl opět Mourin, který dal dva dropy. Saint Junien dokázal jen snížit položením a trestným kopem. Kopáč Taba pečetil výsledek trestným kopem na 14:23.

Po závěrečném hvizdu mohlo mužstvo SRN oslavit své 6 vítězství v řadě a v klidu si užít následující volný víkend. Hráči mají vypsané odměny až za postup do vyšší soutěže a tak sportovní ředitel a hlavní trenér v jedné osobě M. Bernardin ocenil výkon v 6 utkáních alespoň 4 láhvemi šampaňského.

Saint Junien - Saint Nazaire (SRN) 14:23