Toulon si připisuje další překvapivou porážku

14.1.2007 Jak si vedou čeští krajánci

roj Limoges foto: USALroj Limoges foto: USAL
roj Limoges foto: USAL

Ve francouzské ProD2 Jágrův Toulon překvapivě lehce prohrál na hřišti Mont de Marsanu a klesl na páté místo, Oyonnax si připisuje dva body za remízu s Lyonem a Limoges prohrála o bod v Grenoblu. Na Britských ostrovech bylo díky špatnému počasí odloženo utkání Bradford & Bingley - Esher.


Anglie

National Division Two - 17. kolo

  • Bradford & Bingley - Esher (Vondrášek) odloženo

Utkání bylo kvůli špatnému počasí odloženo. "Odložené utkání se nám hodí, téměř polovina lidí je zraněna. Já jsem navíc z minulého blátivého kola chytil infekci, lékař mi proto nasadil antibiotika" prozradil v krátkém rozhovoru Ladislav Vondrášek


Francie ProD2 - 16. kolo

  • Mont de Marsan - Toulon (Jágr) 26:13 (18:6)

Toulon se po celou dobu utkání nedokázal dostat ke své typické hře. Domácí těžili se výborného výkonu své útokové spojky a poměrně snadno si vybudovali dostatečný náskok, který udrželi až do konce.

  • Oyonnax (Rapant) - LOU 10:10 (3:10)

V počátku utkání naskakovalo skóre do stavu 3:10 poměrně rychle, po té však diváci čekali na změnu téměř 65. minut. Při závěrečném tlaku se podařilo domácím snížit krásnou pětkou mlýnové spojky M. Campeggia, a po následném kopu skóre vyrovnali.

  • Grenoble - Limoges (Šuster, Voves) 19:18

Hráčům Limoges lehce počátek utkání utekl a tak byli nuceni po celou dobu dotahovat. Grenoble ovšem výborně bránil a nedovolil hostům jinak než z trestných kopů. Pro Limoges je další porážka velmi nepříjemná, v současné době je tým naši krajánků na předposledním místě.

Federale 1

  • Massy - St. Nazaire (Rohlík) 16:17
  • Lannemezan (Šťastný) - Lourdes 9:13

Federale 2

  • Lormont Cenon (Kurka) - St. Jean d´Angely 30:7

Nové působiště Jana Kurky se zdá být lepší než se původně čekalo, tým se rozjel k velkému výkonu a chystá se na play-off. "Letos se mi hraje opravdu dobř, po měrně snadno jsem se dostal do základní sestavy a od té doby pravidelně nastupuji. Rekonvalescence po opreci plotýnky dopadla dobře a já můžu hrát opět naplno" řekl v krátkém rozhovoru demonický druhořadník

  • Beaune - Auxerre (Průša, Okleštěk) ????

Wales

Division Four North

  • Llandudno - Pwllhelli (Indrák) 13:0

 

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Toulon si připisuje další překvapivou porážku

právě se děje

soutěže

 načítám...