Toulon doma překvapivě podlehl Tarbes

26.11.2006 Jak si vedou čeští krajánci

Esher - Cambridge foto: esherrfcEsher - Cambridge foto: esherrfc
Esher - Cambridge foto: esherrfc
Toulon - Tarbes foto: RCTToulon - Tarbes foto: RCT
Toulon - Tarbes foto: RCT

V jedenáctém kole druhé nejvyšší francouzské soutěže prohrál překvapivě v domácím prostředí Jágrův Toulon a ztratil tak další cenné body. Limoges dostala těžkou lekci v Dax a hráči Oyonnax po skvělém výkonu porazili Pau. Na britských ostrovech stále vévodí Vondráškův Esher National Divisinon Two.


Anglie

National Division Two

  • Esher (Vondrášek) - Cambridge 34:13 (7:3)

První poločas se vedoucímu týmu divize moc nepovedl a po sérii chyb vedl pouze o čtyři body. Po změně stran se už Esher dostal ke své typické hře a zcela přsvědčivě na hřišti dominoval. Láďa Vondrášek nastoupil v základní sestavě a byl střídán za jasného stavu v 78. minutě. Esher je po dvanácti kolech stále na čele tabulky bez jediné prohry.


Francie

ProD2

  • Toulon (Jágr) - Tarbes 16:28 (7:19)

Domácí se dostali rychle do vedení, ale po té jakoby už nedokázali najít recept na dobře hrající Tarbes. Hosté Toulon dokonale přehráli a po zásluze si odvážejí cenné vítězství. Martin Jágr odehrál celé utkání na postu křídelního útočníka.

  • Dax - Limoges (Voves, Šuster) 52:9 (28:6)

Limoges dostala od Dax první letošní těžkou lekci, díky své velké nedisciplinovanosti o které svědčí tři žluté karty. Domácí lehce využili početní převahy a s přehledem utkání vysoko vyhráli. Robert Voves nastoupil v základní sestavě a odehrál 65. minut. Roman Šuster se dostal do hry ve 48. minutě kdy vystřídal špatně hrajícího spoluhráče z první řady Rodriga Martineze.

  • Oyonnax (Rapant) - Pau 20:6 (17:6)

Oyonnax potvrdilo svou letošní sílu v domácím prostředí a připisuje si další důležitou výhru. Domácí si do přestávky vytvořili dostatečný náskok, který po změně stran s přehledem kontrolovali. Lukáš Rapant se dostal do hry až ve druhé půli, kdy střídal pilíře J. Jacquota., jeho tým díky vítězství poskočil na šestou příčku.

Federale 1

  • St. Nazaire (Rohlík) - Cannes 16:20
  • St. Saturnin (Krejčí) - Bedarrides 6:5
  • St. Jean de Luz - Lannemezan (Šťastný) 25:8

 

Federale 2

Gueret - Lormon Cenon (Kurka) 14:20

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Toulon doma překvapivě podlehl Tarbes

právě se děje

soutěže

 načítám...