Super14: Crusaders jsou v semifinále

4.5.2008

Crusaders - Sharks foto: scrum.com
Crusaders - Sharks foto: scrum.com

Ve dvanáctém kole Super 14 potvrdili svou roli favovorita Crusaders, kteří porazili doma Sharks a díky deseti bodovému náskoku na čele tabulky  postupují jako první do semifinále. I přes zaváhání se na druhém místě usadili Waratahs, tentokráte byli nad jejich síly Blue Bulls. O další dvě postupová místa bojuje celkem pět týmů

Výsledky 12. kola 

  • Crusaders - Sharks 18:10
  • Queensland Reds - Blues 22:35
  • Cheetahs - Highlanders 28:31
  • Hurricanes - Lions 38:12
  • Western Force - Chiefs 22:21
  • Bulls - Waratahs 16:13
  • Stormers - ACT Brumbies 20:10 


Tabulka Super 14

p. tým
u
v
r
p
s+
s-
boby
+/-
4P
-7
1 Crusaders 11 10 0 1 328 129 47 199 7 0
2 Waratahs 11 8 0 3 224 162 37 62 3 2
3 Hurricanes 11 7 1 3 272 175 36 97 5 1
4 Stormers 11 7 0 4 234 185 35 49 4 3
5 Chiefs11704296269332741
6 Sharks11713191170322111
7 Blues11605295235316043
8 ACT Brumbies1160523826028-2231
9 Western Force1160520823528-2713
10 Bulls1140723631019-7412
11 Queensland Reds1131722627816-5211
12 Highlanders1120921628415-6825
13 Cheetahs11101022133513-11436
14 Lions111191603188-15802

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Super14: Crusaders jsou v semifinále

právě se děje

soutěže

 



načítám...