Super 14: Waratahs se vyhoupli na druhé místo.

26.4.2008 Super 14 - 11. kolo

Waratahs - Sharks 25:10 foto: scrum.com
Waratahs - Sharks 25:10 foto: scrum.com

Tři kola před koncem základní části se začíná rozhodovat o semifinalistech letošního ročníku. Vedoucí Crusaders vybojoval v Aucklandu nad Blues své deváté letošní vítězství. Překvapením jsou letos výkony Waratahs, kteří v souboji o druhé místo doma porazili Sharks. Na čtvrtou postupovou příčku se protlačili Chiefs po jasném vítězsví na Queensland Reds.

Výsledky 11. kola Super 14

  • Crusaders - Blues 26:22
  • ACT Brumbies - Lions 28:21
  • Chiefs - Queenslands Reds 32:20
  • Waratahs - Sharks 25:10
  • Cheetahs - Hurricanes 10:38
  • Stormers - Highlanders 26:16

Tabulka Super 14 po 11. kole

p tým
u
v
r
p
s+
ss-
body +/-
4P
-7
1 Crusaders 10 9 0 1 310 119 43 191 7 0
2 Waratahs 10 8 0 2 211 146 36 65 3 1
3 Sharks 10 7 1 2 181 152 32 29 1 1
4 Chiefs 10 7 0 3 275 247 32 28 4 0
5 Hurricanes10613234163317141
6 Stormers10604214175313943
7 ACT Brumbies1060422824028-1231
8 Blues10505260213264733
9 Western Force1050518621424-2813
10 Queensland Reds1031620424316-3911
11 Bulls1030722029715-7712
12 Highlanders1010918525611-7125
13 Cheetahs1010919330411-11125
14 Lions101181482808-13202

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Super 14: Waratahs se vyhoupli na druhé místo.

právě se děje

soutěže

 



načítám...