Super 14: Crusaders se vyhoupli na druhé místo

31.3.2007 Super 14 – 9. kolo

Deváté kolo Super 14 nebylo šťastné pro jihoafrické týmy, Sharks prohráli s Western Force, Cheetahs nestačili v dramatické závěru na novozélandské Highlanders. Pro fanoušky skvělé utkání bohaté na body se odehrálo mezi Waratahs a Crusaders, více štěstí měl už poněkolikáté novozélandský tým.

Crusaders během dvou kol poskočili na druhé místo a začínají si hlídat postup do play-off, dramatické utkání s Waratahs byla ohromná podívaná, v 64. minutě za stavu 25:34 to vypadalo, že Crusaders už nemůže nic ohrozit. Domácí se dokázali během čtyř minut dotáhnout na rozdíl jediného bodu, v dramatickém konci jim však na obrat síly už nestačily.

Druhou porážku si připsali Natal Sharks, kteří nestačili překvapivě na Western Force. Sharks začínali po dobré začátku sezóny pošilhávat po play-off poslední dvě kola je však posadila mírně řečeno na zem.

14Queensland Reds81071222117-8903

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Super 14: Crusaders se vyhoupli na druhé místo