Super 14: Crusaders dál vedou po výhře nad Hurricanes (+ video)

22.4.2007

foto: ABC
foto: ABC
Pětky z 12. kola Super 14, část 1

Hrálo se dvanácté kolo soutěže Super 14. Asi nejzajímavější výsledek se zrodil v Sydney, kde domácí Waratahs v druhém poločasu dotahovali náskok novozélandských Highlanders, až nakonec po nevydařeném kopu Petera Hewata zůstali pouhý bod za týmem z Otaga.

Výsledky 12. kola

  • Crusaders - Hurricanes 23:13
  • Brumbies - Force 14:12
  • Reds - Cheetahs 23:13
  • Chiefs - Sharks 35:27
  • Waratahs - Highlanders 25:26
  • Lions - Bulls 7:31
  • Stormers - Blues 33:20

 

Tabulka


tým z
v r p + - bon. body
1.Crusaders 11803352190941
2.Blues 11803303189537
3.Sharks 11803286201335
4.Bulls 11704256201432
5.Chiefs115153152741032
6.ACT Brumbies11704190157331
7.Western Force11515225242527
8.Highlanders11506204250626
9.Hurricanes11506211241323
10.Stormers11506202266222
11.Lions11506162235121
12.Cheetahs11317232287418
13.NSW Waratahs11218205275515
14.Queensland Reds11209174309311




Honza Macháček

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Super 14: Crusaders dál vedou po výhře nad Hurricanes (+ video)

právě se děje

soutěže

 



načítám...