Steve Kefu odmítl nabídku Northamptonu a podepsal Queensland Reds

22.4.2004 Trenér Wallabies Jones: Pro všechny je to důležité rozhodnutí

Steve Kefu Steve Kefu
Steve Kefu

Bývalá australská reprezentační tříčtvrtka Steve Kefu odmítla lukrativní nabídku angažmá v anglickém Northamptonu. Kefua středoanglický klub oslovil hned po jeho vyřazení z kádru Wallabies těsně před loňským mistrovstvím světa; minulý týden čtyřiadvacetiletý Kefu oznámil, že podepsal dvouletou smlouvu s pravidelným účastníkem Super 12 Queensland Reds.

Myslím, že klub čeká velká budoucnost. Nepřijal bych nabídku, kdybych se nedomníval, že tento mladý tým nemá šanci na vítězství v příštím ročníku Super 12,“ prohlásil Kefu.

Někdejší evropský klubový šampion Northampton nabídl podle britských médií Kefuovi velmi zajímavou smlouvu, která měla klubu zajistit rovnocennou náhradu za odcházejícího Johna Leslieho, skotského ex-kapitána. Do Anglie odešlo v posledních letech za prací velké množství špičkových australských hráčů, proto byl trenér Wallabies Eddie Jones potěšen, že Kefu zůstane v domácí soutěži.

Je to velmi důležité rozhodnutí, které by se v nejbližší době mělo odrazit jak na výkonech Reds, tak australského národního mužstva,“ uvedl Jones.

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Steve Kefu odmítl nabídku Northamptonu a podepsal Queensland Reds

právě se děje

soutěže

 načítám...