Sraz reprezentace U17 v Olomouci

23.2.2014

Širší reprezentační tým hráčů ročníku narození 1999/ 1998/ 1997 se sešel ke svému dalšímu srazu v Olomouci. Na programu byly silové, rychlostní a kondiční Testy, které absolvovalo dalších 31 adeptů reprezentačního dresu.

V případě, jestliže chceme dostihnout evropské týmy, musíme pokračovat v programu Budoucnost 95 :3 a pravidelně pracovat na aktuálních tématech, které nás v budoucnu posunou na nám známou úroveň (Skupina A). V Olomouci proběhlo soustředění širšího okruhu hráčů, kteří postupně absolvovali testy (krytá atletická hala a venkovní tartanová dráha), trénink (hřiště lokomotiva Olomouc). Akce mohla proběhnout díky skvělé organizaci Realizačního týmu, sekretariátu ČSRU a zajišťující agentury, kterou zastupuje Lucie Čechová z Olomouce. Všem ze srdce děkujeme!

Sraz Reprezentace do 16/17 let

  • Olomouc – 13 – 14. 2. 2014
  • Celkem 31 hráčů a 5 členů realizačního týmu.
  • Téma srazu – hra ve volném prostoru s aktivní podporou
  • Celkem realizováno – 4 TJ a 2 meetingy (10 hodin - 1040 minut aktivní činnosti)
  • Ubytování – Hotel U Marie, stravování – Na rohu.
  • Akce byla pořádána s kompenzací účastníků na nákladech

Program akce

Čtvrtek

  • 11:00 – 12:30 – silové testy – skok z místa, skok do výšky, hod medicinbalem
  • 14:30 – 15:30 – systém aktivní podpory hráče nesoucí míč
  • 15:30 – 17:00 – herní aspekty systému mládežnické reprezentace

Pátek

  • 9:30 – 10:30 – systém aktivní podpory hráče nesoucí míč
  • 10:30 – 11:30 – herní aspekty systému mládežnické reprezentace
  • 13:30 – 14:30 - běžecký test VMA
  • 14:30 – 15:30 – Roj – hra ve mlýně, útok zahájení hry po autu po útočném kopu soupeře

Negativní jev:

Několik hráčů se bez omluvy nezúčastnilo akce:

Tito hráči jsou vyloučeni z mládežnické reprezentace do 16/ 17 let. Proti těmto hráčů bude zahájeno řízení (Neumožnění herní činnosti po dobu následujících 6 měsíců) náhrada vzniklých nákladů na akci), cca 1000,- Kč

Účastníci

1. Kodad – 1998 – JIMI Vyškov

2. Trtek – 1997 – Havířov

3. Linet – 1998 - Havířov

Roj – II. řada 

4. Vojáček – 1997 – Mountfield Říčany

5. Chytil – 1998 – Mountfield Říčany

6. Harviščák – 1998 – Dragon Brno

7. Tatalák – 1997 – Lokomotiva Olomouc 

8. Kýz – 1997 – JIMI Vyškov 

9. Colakidis – 1998 – Tatra Smíchov

10. Sucháček – 1998 - Havířov

Roj – III. řada

11. Balák – 1998 – Tatra Smíchov

12. Sklenský – 1998 – Dragon Brno

13. Roj – 1998 - Mountfield Říčany

14. Kazmér – 1998 – Havířov

15. Šívr – 1997 – Lokomotiva Olomouc

16. Chabr – 1998 – Tatra Smíchov

17. Koudelka – 1998 – Tatra Smíchov

Spojky

18. Šenk – 1998 – JIMI Vyškov

19. Hopp – 1998 – Praga Praha

20. Fojtík – 1999 – Mountfield Říčany

21. Němec – 1998 – Lokomotiva Olomouc

Útok

22. Adam Froněk – 1997 – Mountfield říčany

23. Cimprich 1999 – Mountfield Říčany

24. Heimerle – 1997 – JIMI Vyškov

25. Kotěšovský – 1998 – Praga Praha

26. Plocar – 1998 – TJ SKMH Ostrava

27. Pelikán – 1998 – Slavia Praha

28. Altansurgts – 1998 – Brno Bystrc

29. Krempaský – 1997 – TJ SKMH Ostrava

30. Labuda – 1998 – Dragon Brno

31. Rambousek – 1998 – Sparta Praha

32. Šidla – 1999 – Dragon Brno

Realizační tým:

Robert Šimák – technický manažer

Karel Ševčík – sportovní manažer

Karel Berounský – trenér

Lucie Čechová – technické zajištění

Simona Gronesová – kustod

Petra Kubíková – Zdravotník, fyzio

Omluveni:

Martin Školař – JIMI Vyškov, Petr Máslo – Mountfield Říčany, Matěj Křížek - Sparta Praha, Martin Berger – Lokomotiva Olomouc, Albert Froněk – Mountfield Říčany, Roman Veselka – TJ SKMH Ostrava

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > Reprezentace mládeže > Sraz reprezentace U17 v Olomouci