Sparta vyhrála těsně na Tatře, Říčany jsou krůček od finále

27.5.2006 KB Extraliga - semifinále

Vyškov - ŘíčanyVyškov - Říčany
Vyškov - Říčany
Vyškov - ŘíčanyVyškov - Říčany
Vyškov - Říčany
Tatra - SpartaTatra - Sparta
Tatra - Sparta
Tatra - Sparta
Tatra - Sparta

V sobotu 27. května 2006 se odehrála první utkání nadstavbové části KB Extraligy Ani jeden z týmů nevyužil domácí prostředí, v prvním semifinálovém utkání porazila ve vypjatém souboji Sparta Tatru o jediný bod, Říčany se hřišti Vyškova nemohly dlouho prosadit přesto vyhrály poměrně vysokým výsledkem.


KB Extraliga - semifinále 1. utkání

  • Tatra - Sparta 13:14 (3:11)

Sparta měla v úvodů poměrně přesvědčivou převahu a vytvořila si během dvaceti minut jedenácti bodové vedení. Tatra začala hrát až po změně stran, snížila trestnou pětkou na rozdíl jediného bodu a usadila se na půli hostí. Vytrvalý tlak domácích v závěru utkání obrana Sparty udržela a jde do odvety si vidinou, že i remíza jí zajišťuje postup do finále.

"Začátek utkání byl pro nás dobrý hráči se drželi taktiky a vytvářeli si šance ze kterých mohli bodovat. Druhý poločas už byl z naší strany špatně zahraný. Hráči jako by přestali na hřišti přemýšlet, doufám, že se z toho do odvety poučíme " řekl po utkání trenér Sparty L. Mgueladze

Více o utkání: výsledky > Tatra - Sparta


  • Vyškov - Říčany 3:31 (0:7)

Domácím se dařilo narušovat hru Říčan celou první půli, snažili se hrát hodně rojem, ale častými chybami přicházeli o míč. Hosté se dostali ke své hře prakticky až v posledních dvaceti minutách, kdy nasázeli Vyškovu čtyři pětky. Říčany jsou tak krok od finále.

"S výkonem nejsem spokojen, tým hrál velmi špatně. Bodově jsem utkání zvládli výkonem však nikoliv" prohlásil po utkání trenér Říčan M. Valeš a dodal "Oba roje se v utkání hodně nadřeli, bylo vidět, že nikdo nechce udělat větší chybu"

Více o utkání: výsledky > Vyškov - Říčany


FOTOGRAFIE ZE SEMIFINÁLE

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Soutěže > Extraliga > Sparta vyhrála těsně na Tatře, Říčany jsou krůček od finále
Loading...

Extraliga ragby 2013/14

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga ragby 2013/14

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

právě se děje

soutěže

 načítám...