Španělsko absolvovalo úspěšnou přípravu v Jižní Americe

20.8.2007 Příprava před ME Divize A

Španělsko absolvovalo úspěšnou přípravu v Jižní Americe

Španělsko po návratu do ME Divize A nenechává nic náhodě a zahájilo přípravu na další rozhodující cyklus. Týdenní soustředění v Jižní Americe okořeněné dvěma zápasy s Chile a vyřazeným týmem z baráže o RWC 2007 týmem Uruguaje ukázaly sílu Španělska, které obě utkání vyhrálo.


  • Chile – Španělsko 25:30 (10:27)

Domácí v první hráli v první půli dost pasivně a to byla voda na mlýn pro rychlé útočníky Španělska, kteří položili tři slepené pětky. Druhá půle už přinesla jen marný boj Chile o obrat v utkání, zkušenější hosté si výsledek v dramatickém závěru vzít nenechali.


  • Uruguay – Španělsko 10:18 (10:8)

Uruguay:
P:
Labat 2

Španělsko
P:
Cano, Mota
KPP: Gratton
TK: Gratton 2

Zpočátku měli utkání domácí pod kontrolou po změně stran však začalo hrát Španělsko aktivněji. Utkání rozhodl v 58. minutě českým hráčům dobře známí David Mata, který osmdesáti metrovým sprintem oběhl celou obranu Uruguaje a položil pětku přímo pod háčko.

Španělsko v samotné závěru ubránilo výsledek ve čtrnácti hráčích, bez vyloučeného mlynáře José Maria Bohorqueze, který si odpykával deseti minutový trest za zbytečnou žlutou kartu.

Španělsko
15 César Sempere, 14 Juan Cano, 13 Raúl Turrion, 12 Javier Canosa, 11 Rafael Álvarez, 10 Mathieu Gratton, 9 Mathieu López, 8 Iván Criado, 7 Martín Ignacio Aceńa, 6 Rafael Camacho, 5 César Bernasconi, 4 Guillermo Barcena, 3 Igor Alberro, 2 José Maria Bohorquez, 1 Oscar Ferreras.
lavička: Manuel Mazo, César Caballero, Jon Insausti, Manuel Serrano, Sergio Souto, Manuel Olivares, Juan González, David Mota, Pablo Feijoo, Julien Tortoulou, Cyril Hijar

 

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Španělsko absolvovalo úspěšnou přípravu v Jižní Americe

právě se děje

soutěže

 načítám...