Soustředění českého národního týmu bylo zrušeno kvůli nezájmu

22.8.2013 ME Divize 1B 2012/14

Soustředění českého národního týmu bylo zrušeno kvůli nezájmu

Situace okolo české seniorské reprezentace není v současné době vůbec růžová. Hlavní trenér reprezentace Martin Kafka připravil plán přípravy českých reprezentantů, je mu však k ničemu. Z prvního srazu reprezentace se omluvilo 25 hráčů z domácích soutěží.

Český národní tým, po loňské nepovedené sezóně, kdy prohrál všechna utkání, měl letos vše napravit a pokusit se udržet v ME Divize 1B. Celý plán přípravy na tuto sezónu včetně termínu utkání byl přizpůsoben především hráčům z českých soutěží.

O to větší překvapení zažil lodivod české reprezentace Martin Kafka, když mu začala chodit po vyhlášení soustředění na srpen 2013 jedna omluvenka za druhou.

"Z přístupu klubů a především hráčů jsem velmi zklamán. Z 35 nominovaných jich zbylo po omluvenkách pouze 12. Většina z nich dává přednost českému poháru nebo klubovým povinnostem, což je pro mě nepochopitelné za situace ve které se v současné době nacházíme.

Pouze kluby Vyškov a Sparta se zachovali  k tomuto soustředění vstřícně i přesto, že mají i hráče v reprezentaci do dvaceti let, která se v současné době také připravuje na svůj mezinárodní turnaj" řekl pro ragby.cz krátce  hlavní trenér Martin Kafka

 

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Soustředění českého národního týmu bylo zrušeno kvůli nezájmu

právě se děje

soutěže

 načítám...