Souboj českých krajánků v play down Federale 1

24.2.2008 Jak si vedou čeští krajánci

Souboj českých krajánků v play down Federale 1

Soutěže ve Francii jsou v plném proudu a tak se měli na pozoru i čeští krajánci působící v ProD2 a Federale 1, tým Roberta Vovse Bordeaux Begles prohrál smolně v Agenu. Rapantovo Oyonnax potvrdilo opět svou nemohoucnost na cizích hřištích a prohrálo v Pau. Ve Federale 1 se v play down střetli dva čeští krajáci, vítězství si na konec odnesl po tuhém boji tým Romana Šustera Villeurbanne, který porazil Rohlíkovo St. Nazaire doma o tři body.

Francie

ProD2 - 15. kolo

  • Agen - Bordeaux-Begles (Voves) 16:9 (6:3)
  • Pau - Oyonnax (Rapant) 37:16 (24:9)
  • Toulon (Jágr) - Blagnac 38:9 (23:3)
  • Limoges - Lyon OU (Němeček) 9:29 (9:10)
p. tým
u
v
r
p
s+
s-
body +/- 4P
-7
1 Toulon 17 13 1 3 465 238 63 +227 7 2
2Mont de Marsan17122332621155+11512
3Metro-Racing16111433220752+12533
4Beziers16102428726946+1811
5Agen17100730722745+8023
6La Rochelle15100525119244+5922
7Grenoble1791728324943+3423
8LOU1780931323841+7545
9Aurillac1790835334240+1113
10Narbonne1780927126237+905
11 Oyonnax 16 8 0 8 323 297 36 +26 3 1
12Pau1670926329036-2735
13 Bordeaux Bègles 17 5 0 12 226 304 28 -78 1 7
14Tarbes17311321741121-19407
15Limoges17311317945219-27305
16Blagnac17211421742413-20703

Federale 1

Jean de Prat

  • Perigueux - Lannemezan (Šťastný) 17:9
p. tým
u
v
r
p
s+
s-
body
+/-
4P
-7
1Périgueux11001794+800
2Lavaur110019154+400
3Vannes100115191-401
4 Lannemezan 1 0 0 1 9 17 0 -8 0 0

Play down

  • Villeurbanne (Šuster) - St. Nazaire (Rohlík) 18:15
p tým
u
v
r
p
s+
s-
body
+/-
4P
-73
1Morlaàs15816275241383422
2 Saint Nazaire 15 7 0 8 262 278 34 -16 2 4
3 Villeurbanne 15 5 0 10 209 310 24 -101 0 4
4Rumilly15321019831920-12104

 

 

 

 

Marek Švíř

 

Ragby CZ > Zprávy > Češi v zahraničí > Souboj českých krajánků v play down Federale 1

právě se děje

soutěže

 



načítám...