10.10.2006 ME Divize 3D, Slovensko - Monako
V sobotu 14. října 2006 odehraje své první mistrovské utkání v historii Slovenská reprezentace proti národnímu týmu Monaka v rámci ME Divize 3D. Slováci mají prozatím zkušenosti pouze se sedmičkami a tak bude pro ně toto utkání velkým vstupem do kolotoče Mistrovství Evropy, které hraje celkem 35 států ve třech Divizích.
V sestavě Slovenského týmu se objevuje několik hráčů z českých lig, kteří mohou naše sousedy reprezentovat a budou se tak snažit svými zkušenostmi pomoci Slovensku odehrát vyrovnanou partii proti silnějšímu soupeři.
Monako není v ME žádným nováčkem, jeho kádr je složen především z hráčů působících ve Francii. Tým sestoupil po smolné sezóně v roce 2001 do nejnižší Divize, kde v následném roce nasazoval svým soupeřům devadesáti bodové příděly.
Předběžná nominace Slovenska na zápas proti Monaku 14.10.2006 v Bratislavě
První řada
Druhá řada
Třetí řada
Spojky
Útok
Realizační tým
· Juan Szeremeta - trenér
· Martin Dosoudil - trenér
Marek Švíř