Slavia otevřela nové hřiště vysokou výhrou

Slavia - Olomouc
Přelouč - ZlínPřelouč - Zlín
Přelouč - Zlín
Iuridica - Mariánské Hory

Slavia na svém novém hřišti v Praze 10 Edenu oplatila Olomouci porážku z podzimu a nadělila soupeři padesát bodů. K překvapení došlo v Přelouči, kde domácí porazili tým Zlína. Iuridica i přes výborný výkon podlehla Mariánským Horám rozdílem jedné pětky.

První liga - 10. kolo

• Slavia - Olomouc 50:12

Sešívaní předvedli na svém novém hřišti že to myslí s bojem o postup do Extraligy patrně vážně. Hostující Olomouc se v podstatě zmohla pouze na odkopy. Sešívaní se díky vítězství posunou na druhé místo v tabulce.

Více o utkání: výsledky > Slavia - Olomouc

• Přelouč - Zlín 35:30

Přelouč doma předvedla sílu svého útoku a získala do poločasu šestnácti bodové vedení. Moravané začali po změně stran mohutně dotahovat, na dokonalý obrat jim však již síly nezbyly.

Více o utkání: výsledky > Přelouč - Zlín

• Iuridica - Mariánské Hory 18:25

Vysokoškoláci předvedli v domácím prostředí o poznání jiný výkon než na podzim. V poločase vedli díky dvoum rychlým pětkám 15:12. Po změně stran hosté začali hrát více rojem a utkání otočili.

Víceo utkání: výsledky > Iuridica - Mariánské Hory