Slavia a Petrovice udělaly první krok k Extralize

17.6.2006 KB Extraliga – baráž

Petrovice - BystrcPetrovice - Bystrc
Petrovice - Bystrc
Petrovice - BystrcPetrovice - Bystrc
Petrovice - Bystrc
Petrovice - BystrcPetrovice - Bystrc
Petrovice - Bystrc
Slavia - Praga
Slavia - Praga
Slavia - Praga
Slavia - Praga
Slavia - Praga
Slavia - Praga

Nový systém baráže se rozběhl o tomto víkendu na plno, v sobotní utkání porazila v pražském Edenu Slavia Pragu rozdílem čtrnácti bodů a vytvořila si tak dobrou pozici pro odvetu. Ve druhém barážovém utkání zvítězily Petrovice v utkání plném nepřesností nad Brnem Bystrc.


Baráž o Extraligu - 1. utkání

  • Slavia - Praga 17:3 (10:0)

Sešívaní doma předvedli, že to myslí s postupem do Extraligy zcela vážně, po celou dobu utkání vynikali organizací hry. Praga získávala území jen díky povedeným odkopům. Do poločasu položila Slavie dvě pohledné pětky po dobře zahraných akcích a hosté měli o čem přemýšlet.

Tři minuty po přestávce zahráli Slávisté rychlou akci na středu hřiště a V.Veselý položil třetí pětku svého týmu. Hosté si vytvořili během utkání pouze dvě slibné akce z nichž jedna skončila těsně před pětkovištěm domácích.

V posledních dvaceti minutách znepříjemnil hráčům pohyb po hřišti silný déšť a tak se hra velmi zpomalila což hostům vyhovovalo. Jejich kopáč P. Čížek však neměl den a tak dokázal zkorigovat skóre až na třetí pokus z trestného kopu. Odveta se hraje za týden na Pragovce.

Více o utkání: výsledky > Slavia - Praga

 


  • Petrovice - Bystrc 13:7 (5:0)

Domácí působili zpočátku utkání poměrně nervozně, po deseti minutách hry však shodili ostych a začali hrát svou útočnou hru. Hráči Bystrce hráli dobře rojem a lehce získávali území především po autech.

Petrovice zúročili tlak souvislý tlak patnáct minut před koncem poločasu a ujaly se pěti bodového vedení a to udrželi až do přestávky.

Během utkání hráči neustále dohrávali souboje a tak hlavní rozhodčí Š. Čekal musel vytáhnout celkem pět karet. To samozřejmě ovlivnilo průběh hry, Bystrci paradoxně asi vyhovovalo početní oslabení a dokázala pětkou těsně vedle háčka a následným prokopem výsledek otočit.

Hráči Petrovic si v závěru utkání vytvořili několik šancí proměnit však dokázali pouze dvě, nejprve pětkou Pauknera otočili skóre a po té proměnil trestný kop Hodan. S výsledkem domácí moc spokojeni být nemohou."Šesti bodový náskok podstatě nic neřeší, v Brně to bude hodně těžké" řekl po utkání trenér Petrovic J. Kourek

Více o utkání: výsledky > Petrovice - Bystrc

FOTOGRAFIE Z 1. KOLA BARÁŽE


První liga - 3. místo

  • Mariánské Hory - Olomouc - neodehráno

"Utkání se neuskutečnilo, v sobotu ráno přišlo na nádraží pouze dvanáct hráčů a tak jsme k utkání vůbec neodcestovali." vysvětluje neúčast Olomouckého týmu trenér P. Lištván a dodává "Jsem z přístupu hráčů velmi zklamán nevím co k tomu má říct, na konci června jako trenér u týmu končím, ale to už jsem oznámil dávno před touto situací"

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Soutěže > Extraliga > Slavia a Petrovice udělaly první krok k Extralize
Loading...

Extraliga ragby 2013/14

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga ragby 2013/14

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

právě se děje

soutěže

 načítám...