Školíme se, učíme se, smějeme se…

11.4.2008

Tyto tři slova celkem přesně vystihují, jak probíhalo školení učitelů z ostravských a havířovských základních škol, které proběhlo 4.4.2008 v Ostravě- Vítkovicích.

Příjemná atmosféra panovala po celý průběh školení, které neslo název „ Učíme se hrát ragby“. Učitelé se zde dozvěděli nejen historii a filozofii hry ragby, ale také se seznámili s teoretickou částí výuky této hry a vyzkoušeli si ragby i v praxi. Aby nebylo školení zaměřeno příliš monotématicky, snažili jsme se zúčastněné seznámit také s plány a programem projektu SBP a prozradit jim novinky, které pro letošní rok chystáme.

Školení mělo skoro až rodinnou atmosféru, jak poznamenala i paní učitelka Ivančová, která byla jedním z šesti zástupců ostravských a havířovských škol. Většina učitelů byla až šokována z malé účasti kolegů z vlastních řad, ale o to více bylo času zainteresovat zúčastněné učitele do dané problematiky.

Tímto zúčastněným učitelům děkujeme za jejich čas a aktivitu, kterou během školení projevili a budeme doufat, že se nám do budoucna podaří přilákat větší počet zájemců o podobná školení.

Tým SBP

Ragby CZ > Zprávy > Sport bez předsudků > Školíme se, učíme se, smějeme se…

právě se děje

soutěže

 načítám...