Školení SBP 2010 - PRAHA

26.3.2010

Dne 25. 3. 2010 se skutečnino další školení k chystanému projektu Sport bez předsudků - Praha bez předsudků 2010. Deset pedagogů z 18 oslovených základních škol z Prahy se v 8:00 hodin dostavilo do Loděnice v pražské Tróji, kde školení probíhalo. Stejně jako v Ostravě, bylo školení rozděleno na dvě části. Dopoledne bylo určeno pedagogům a odpoledne patřilo lektorům.

            Začátek každého bloku byl věnován krátkému představení projektu, chystaným novinkám, složení prezentovaných sportů a jejich teorii. Druhá fáze programu pokračovala ragbyovou praxí, kde si učitelé mohli vyzkoušet na vlastní kůži ragbyové základy za pomoci mladých ragbistů z ragbyového klubu RC Tatra Smíchov. Ani lektoři o tuto možnost nepřišli, ale navíc se mohli dozvědět něco více o pedagogice a efektivním vedení sportovních lekcí. Dělící částí byl společný oběd, kde jsme se s pedagogy rozloučili a zároveň přivítali lektory na odpolední část.

            Celé školení se neslo ve velmi příjemném a veselém duchu, učitelé obdrželi první sportovní balíček z Bonusového programu pro rok 2010. Všichni účastníci pak ještě obdrželi novou brožurku Pravidla SBP 2010, kde najdou veškeré bližší informace k prezentovaných sportům.

 

            Tímto bych chtěla všem zúčastněným i účinkujícím jménem projektu Sport bez předsudků poděkovat a zvláště pak ještě Vojtovi Albrechtovi za jeho prezentaci softballu.

 

Sportu zdar.

Tým SBP.  

Ragby CZ > Zprávy > Sport bez předsudků > Školení SBP 2010 - PRAHA

právě se děje

soutěže

 načítám...