4. KOLO   8.-9. března 2014 Anglie - Wales
 5. KOLO   15. března 2014
Itálie - Anglie
Wales - Skotsko
Francie - Irsko

10.2.2008 Six Nations: Wales a Francie stále bez porážky Wales - Skotsko 30:15 foto: scrum

Druhé kolo poháru šesti národů žádné překvapení nepřineslo, favorité si pohlídali důležitá vítězství. V prvním utkání porazil letos dobře hrající Wales o patnáct bodů Skotsko, druhý souboj mezi Francií a Irskem si v dramatické koncovce obhájci trofeje pohlídali a ostrovany přehráli o těsně o čtyři body. Těžké vítězství také vydřela Anglie v Římě, kde domácí Itálie ukázala svou sílu. více

3.2.2008 Six Nations: Anglie na úvod zaváhala Anglie - Wales 19:26 foto: scrum

O tomto víkendu byl odstartován každoroční boj evropských velmocí o pohár šesti národů. Úvodní kolo přineslo jedno velké překvapení, loňský finalista RWC tým Anglie, prohrál své první utkání po špatném výkonu ve druhé půli s velmi aktivním Walesem. Irsko si splnilo svou povinnost před domácím publikem, když s odřenýma ušima vyhrálo těsně nad Itálií. V posledním souboji prvního kola přehrál loňský vítěz tým Francie lehce Skotsko. více

17.3.2007 Francie obhájila vítězství poháru Šesti Národů

V závěrečném kole poháru šesti národů, padali až nečekaně vysoké výsledky, nejprve nadělilo Irsko padesát jedna bodů Itálii, poté vyprovodila Francie ze svého stadionu čtyřiceti šesti bodovým přídělem Skotsko, v závěrečném dramatickém utkání porazil nečekaně předposlední Wales Anglii. více

11.3.2007 Itálie se opět prosadila, tentokráte to odnesl Wales Mauro Bergamasco pokládá rozhodující pětku Itálie

Ve čtvrtém kole Six Nations dokázala Itálie potvrdit výsledek z posledního utkání, po dramatickém závěru porazila v Římě Wales. Skotsku se nepovedlo již druhé domácí utkání v řadě, souboj proti Irsku ztratili Skotové tři minuty před koncem a nešťastně prohráli o bod. Nedělní očekávaný souboj Anglie a Francie vyzněl lépe pro hráče z Britských ostrovů, kteří si tak udrželi naději na celkové vítězství. více

25.2.2007 Six Nations: Itálie omráčila Skotsko foto:BBC

V třetím kole poháru šesti národů došlo k velmi překvapivým výsledkům, Italové porazili na Murrayfieldu domácí Skotsko o dvacet bodů a posunuli se na čtvrtou příčku. Irsko na svém novém stadionu Croke Park dokázalo před více než osmdesátitisící diváky přehrát o třicet bodů tým Anglie, v posledním utkání porazila Francie Wales a je jako jediná bez porážky na čele tabulky. více

11.2.2007 Six Nations: Francie otočila souboj s Irskem minutu před koncem Irsko - Francie foto: BBC

Druhým kolem pokračoval velký souboj pohár Six Nations 2007. V sobotu 10. února porazila po nepřesvědčivém výkonu Anglie Itálii, po té v dramatickém utkání přehrálo Skotsko Wales a v nedělním očekávaném utkání otočila Francie v poslední minutě vývoj na svou stranu a porazila o tři body Irsko. více