Širší nominace a program přípravy pro U15

27.4.2007

Širší nominace a program přípravy pro U15

Prosím kluby o předání informace níže jmenovaným hráčům.


Soustředění reprezentace ČR U15

Termín: 5. – 6. 5. 2007

Místo: RC Tatra Smíchov

Počet účastníků: 30

Realizační tým: 4

Hráči: 13 + 13

V případě zranění nemoci ihned kontaktuj:

Karel Berounský +420 603 299 707

Email:


Širší kádr reprezentace ČR U15:

Čechy

  • 1. Petr Voborník - RC Sparta Praha
  • 2. Oskar Cingl - RC Sparta Praha
  • 3. Kryštof Horyna - RC Sparta Praha
  • 4. Vojtěch Hruška - RC Sparta Praha
  • 5. Tomáš Řezáš - RC Tatra Smíchov
  • 6. Lukáš Čech - RC Tatra Smíchov
  • 7. David Viewegh - RC Říčany
  • 8. Jiří Schlogh - RC Říčany
  • 9. Štěpán Halamka - RC Říčany
  • 10. Michal Janous - RC Říčany
  • 11. Roman Natašák - RC Říčany
  • 12. Pavel Havlíček - RC Říčany
  • 13. Zdeněk Sadílek - RC Říčany

Morava

  • 14. Martin Kovář - JIMI RC Vyškov
  • 15. Ondřej Kovář - JIMI RC Vyškov
  • 16. Jakub Toman - JIMI RC Vyškov
  • 17. Ondřej Toman - JIMI RC Vyškov
  • 18. Hynek Ševčík - JIMI RC Vyškov
  • 19. Tomáš Fláce - JIMI RC Vyškov
  • 20. Marek Jordánek - JIMI RC Vyškov
  • 21. Filip Balát - JIMI RC Vyškov
  • 22. Marek Siráň - TJ Sokol Mariánské Hory
  • 23. Michal Havránek - TJ Sokol Mariánské Hory
  • 24. Kamil Vašut - TJ Sokol Mariánské Hory
  • 25. Denis Boršányi - TJ Sokol Mariánské Hory
  • 26. Michal Hovadina - RC Zlín

Program:

Sobota 5. 5. 2007

  • 13:30 - sraz na hřišti RC Tatra Smíchov
  • 14:00 - Shlédnutí utkání ČR – Španělsko, skupina A, ME muži, vstupné kolektivní, hrazeno sponzorem, ubytování ve Sporthotelu Praha, pod Strahovem u hřiště
  • 17:00 - trénink na hřišti Tatry Smíchov
  • 20:00 - společná večeře
  • 22:00 - večerka

Neděle 6. 5. 2007

  • 7:00 - snídaně
  • 8:00 – 10:00 - trénink na hřišti RC Tatra Smíchov
  • 10:30 - svačina
  • 11:30 – 13:00 - trénink
  • 14:00 odchod z areálu

Doprava Morava

Sobota 5. 5. 2007

  • 9:11 – 12:30 Rychlík Pendolino SC 504 - Ostrava Hl.nádr – Praha Holešovice, RC Ostrava, Havířov – Ostrava
  • 10:11 – 12:30 Olomouc - RC Olomouc, Zlín, Vyškov
  • 11:20 – 12:30 Pardubice - RC Přelouč

Neděle 6. 5. 2007

15.26 – 18.45 Rychlík Pendolino, Praha Holešovice – Ostrava Hl.nádr.

  • RC Přelouč – Pardubice
  • RC Olomouc, Zlín, Vyškov – Olomouc
  • RC Ostrava, Havířov – Ostrava

Hráči z Říčan, Prahy se dopraví po vlastní ose

 

 

 

 

 

 

Karel Berounský – trenér ČR U15

Ragby CZ > Zprávy > Mládež > U15 - Starší žáci > Širší nominace a program přípravy pro U15

právě se děje

soutěže

 



načítám...