Sever proti jihu

2.3.2005 Hvězdy světového ragby se sejdou na Twickenhamu

Tana Umaga nastoupí v dresu výběru z Jižní polokoule (scrum)Tana Umaga nastoupí v dresu výběru z Jižní polokoule (scrum)
Tana Umaga nastoupí v dresu výběru z Jižní polokoule (scrum)
Kamarádi z nároďáku (scrum)Kamarádi z nároďáku (scrum)
Kamarádi z nároďáku (scrum)

Na anglickém národním stadiónu se sobotu 5.2. střetnou výběry jižní a severní polokoule. Utkání je věnováno na podporu postižené Asii, kterou v prosinci postihli ničivé tsunami.

Trenérem výběru severní hemisféry je sir Clive Woodward, který bude mít ve svém týmu  hráče zemí, které hrají pohár Six Nations.

  • Tým severní hemisféry: C Paterson (Scotland), B Cohen (England), B O'Driscoll (Ireland, capt), D Traille (France), O Smith (England), C Sweeney (Wales), D Humphreys (Ireland), D Peel (Wales); A Lo Cicero (Italy), P de Villiers (France), J Yapp (Wales), R Ibanez (France), P O'Connell (Ireland), M Bortolami (Italy), J Thomas (Wales), S Taylor (Scotland), L Dallaglio (England), S Parisse (Italy). Tři hráči budou ještě donominováni.

Tým z jižní plokoule povede Rod Macqueen. V jeho týmu nastoupí i nejlepší hráč světa pro rok 2004 Schalk Burger z Jižní Afriky.

  • Tým jižní hemisféry: C Latham (Australia); B Lima (Samoa), J Fourie (SA) T Umaga (New Zealand), S Bobo (Fiji); A Mehrtens (NZ) G Gregan (Aus, capt); C Hoeft (NZ), J Smit (SA), C Visagie (SA), S Maling (NZ), V Matfield (SA), S Burger (SA), P Waugh (Aus), T Kefu (Aus).
    Lavička: E Taukafa (Tonga), E Guinazu (Argentina), S Sititi (Samoa), O Palepoi (Samoa), M Rauluni (Fiji), T Delport (SA)

Finanční výtěžek bude věnován nadaci United Nations' World Food Programme, která se stará místa v jižní Asii kde 26. prosince 2004 řádili ničivé vlny.

Výkop: 14.30  (15.30 SEČ)

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Zprávy > Zprávy ze zahraničí > Sever proti jihu

právě se děje

soutěže

 načítám...