Sešívaní se přestěhovali do Edenu

28.12.2005 Do nového roku s novým hřištěm

V posledním prosincovém týdnu převzali představitelé RC Slavia Praha na novém hřišti v Edenu objekt šaten. Je postaven na západní, užší straně hřiště, které sousedí s tréninkovými hřišti fotbalistů Slavie a s areálem pozemního hokeje. Objekt se třemi velkými šatnami, klubovnou, společnými sprchami, několika WC, malým skladem má rozlohu 200m2.

Zatímco ragbisté Slávie trénovali již celou podzimní sezónu na zdejším novém hřišti se zabudovaným zavlažováním a večerním osvětlením, stavbaři společnosti BETKON od října do prosince 2005 v rekordním čase vybudovali kompletně šatny s moderním sociálním zázemím.

Do konce roku bude ještě vybudováno oplocení areálu.

Od podzimu je vyměřena plocha hřiště s mezinárodními parametry, před jarní sezonou budou osazeny háčka a všechny zápasy dospělých i mládežnických týmů se budou hrát v Edenu. Přístup na hřiště i k šatnám je od parkoviště u atletického stadionu Slavie.

Nejvíce se o výstavbu nového ragbyového stánku zasloužili představitelé RC Slavia Milan Rázga, Petr Moravec, Miloš Pešek i další členové a příznivci klubu. Velkou podporu poskytoval Výbor SK Slavia Praha v čele s předsedou Jiřím Huptychem a ředitelem Petrem Pínou a společnost SKANSKA.

(dm)

Ragby CZ > Sešívaní se přestěhovali do Edenu