Semifinále První ligy Praga - Mariánské Hory zrušeno

1.6.2007

foto: praga.rugby.cz
foto: praga.rugby.cz

Podle poslední zpráv bylo včera 31. května 2007 zrušeno odvetné utkání mezi Pragou a týmem Mariánských Hor. Důvodem je nedostatek ostravských hráčů, kteří jsou buď zraněni nebo nemohou být uvolněni z pracovních důvodů. Praga tak postupuje automaticky do baráže.


poznámka rugby.cz

Problém však bude i někde jinde, motivace pro Mariánské Hory je v tomto případě nulová a tak se nesnaží ani důstojně dohrát sezónu. Slezané tuší, že by mohli v utkání dostat hodně bodů a tak se rozhodli radši utkání zrušit i když šlo o týden posunout do náhradního termínu.

Praga musela minulý týden vynaložit nemalé prostředky na to aby v Ostravě utkání "poctivě" odehrála a po týdnu zjistila, že soupeř další boj vzadl. Mariánským Horám hrozí pouze pokuta od DK 500 kč, to je skromné procento částy, kterou by museli vynaložit na cestu.

"Včera jsem obdrželi z Ostravy informaci o tom, že se utkání ruší, nedá se nic jiného dělat než se s tím vyrovnat, čeká nás nepříjemná čtřnáctidenní pauza před důležitou baráží" doplňuje informace ze slunné Barcelony sekretář RC Praga Jiří Livers

 

 

Marek Švíř

 

Ragby CZ > Semifinále První ligy Praga - Mariánské Hory zrušeno