RWC: Argentina potrápila Anglii

10.9.2011 Rugby World Cup 2011 na Novém Zélandě - 2. hrací den

RWC: Argentina potrápila Anglii

Ve druhém hracím dnu RWC 2011 se odehrály čtyři utkání. Ve skupině B ztratila nadějný náskok Argentina a prohrála s Anglií o čtyři body. Po překvapení sahalo Rumunsko, které pět minut před koncem přišlo o remízu se silným Skotskem.

Úvodní utkání skupiny D patřilo Fiji, ostrovní tým lehce přehrál Namibii. V posledním utkání druhého dne dokázala splnit ve skupině A roli favorita Francie, ta si poradila se zlepšujícím se Japonskem.

Jednotlivé skupiny RWC 2011

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
Nový ZélandArgentinaAustrálieJižní Afrika
FrancieAnglieIrskoWales
TongaSkotskoItálieSamoa
KanadaGruzieRuskoFiji
JaponskoRumunskoUSANamibie

 

program RWC 2011 na ČT4 sport a dalších satelitních TV >> soubor PDF

Skupina A

Francie - Japonsko 47:21

Francie
P: Pierre, Trinh-Duc, Clerc, Nallet, Papé, Parra
KPP: Yachvili 4
TK: Yachvili 3

Japonsko
P: Arlidge 2
KPP: Arlidge
TK: Arlidge 3

Francie
15 Cedric Heymans, 14 Vincent Clerc, 13 Aurélien Rougerie, 12 Fabrice Estebanez, 11 Maxime Médard, 10 Francois Trinh-Duc, 9 Dimitri Yachvili, 8 Raphael Lakafia, 7 Imanol Harinordoquy, 6 Thierry Dusautoir (c), 5 Julien Pierre, 4 Lionel Nallet, 3 Nicolas Mas, 2 William Servat, 1 Fabien Barcella.
lavička: 16 Dimitri Szarzewski, 17 Jean-Baptiste Poux, 18 Julien Bonnaire, 19 Pascal Papé, 20 Morgan Parra, 21 David Skrela, 22 David Marty

Japonsko
15 Shaun Webb, 14 Kosuke Endo, 13 Koji Taira, 12 Ryan Nicholas, 11 Hirotoki Onozawa, 10 James Arlidge, 9 Fumiaki Tanaka, 8 Ryukoliniasi Holani, 7 Michael Leitch, 6 Takashi Kikutani (c), 5 Toshizumi Kitagawa, 4 Luke Thompson, 3 Kensuke Hatakeyama, 2 Shota Horie, 1 Hisateru Hirashima.
lavička: 16 Yusuke Aoki, 17 Nozomu Fujita, 18 Hitoshi Ono, 19 Itaru Taniguchi, 20 Atsushi Hiwasa, 21 Murray Williams, 22 Alisi Tupuailai.

Tabulka skupiny A

p. tým u v r p s+ s- body +/- 4P -7
1 Nový Zéland110041105 +3110
2 Francie110047215 +2610
3 Kanada0000000 000
4 Japonsko100121470 -2600
5 Tonga100110410 -3100

 

Skupina B

Argentina - Anglie 9:13

Argentina
TK: Contepomi, Rodriguez 2

Anglie
P: Youngs
KPP: Wilkinson
TK: Wilkinson 2

Argentina
15 Martin Rodriguez, 14 Horacio Agulla, 13 Gonzalo Tiesi, 12 Santiago Fernandez, 11 Gonzalo Camacho, 10 Felipe Contepomi, 9 Nicolas Vergallo, 8 Juan Martin Fernandez Lobbe, 7 Juan Manuel Leguizamon, 6 Julio Farias Cabello, 5 Patricio Albacete, 4 Manuel Carizza, 3 Juan Figallo, 2 Mario Ledesma, 1 Rodrigo Roncero.
lavička: 16 Agustin Creevy, 17 Martin Scelzo, 18 Mariano Galarza, 19 Alejandro Campos, 20 Alfredo Lalanne, 21 Marcelo Bosch, 22 Juan Jose Imhoff.

Anglie
15 Ben Foden, 14 Chris Ashton, 13 Manu Tuilagi, 12 Mike Tindall (c), 11 Delon Armitage, 10 Jonny Wilkinson, 9 Richard Wigglesworth, 8 Nick Easter, 7 James Haskell, 6 Tom Croft, 5 Courtney Lawes, 4 Louis Deacon, 3 Dan Cole, 2 Steve Thompson, 1 Andrew Sheridan.
lavička: 16 Dylan Hartley, 17 Matt Stevens, 18 Tom Palmer, 19 Tom Wood, 20 Ben Youngs, 21 Toby Flood, 22 Matt Banahan.

celý záznam na ČT4 >>> ceskatelevize.cz/ivysilani

Skotsko - Rumunsko 34:24

Skotsko
P: Blair, Ansbro, Danielli 2
KPP: Paterson
TK: Paterson 4

Rumunsko
P: Lazar, Carpo
KPP: Dimofte 2
TK: Dumbrava 2, Dimofte 2

Skotsko
15 Chris Paterson, 14 Max Evans, 13 Joe Ansbro, 12 Sean Lamont, 11 Simon Danielli, 10 Ruaridh Jackson, 9 Mike Blair, 8 Richie Vernon, 7 John Barclay, 6 Kelly Brown, 5 Alastair Kellock (c), 4 Richie Gray, 3 Geoff Cross, 2 Ross Ford, 1 Allan Jacobsen.
lavička: 16 Scott Lawson, 17 Alasdair Dickinson, 18 Nathan Hines, 19 Ross Rennie, 20 Chris Cusiter, 21 Dan Parks, 22 Rory Lamont.

Rumunsko
15 Iulian Dumitras, 14 Stefan Eugen Ciuntu, 13 Csaba Minya Gal, 12 Tiberius Ionut Dimofte, 11 Madalin Vlad Lemnaru, 10 Marin Danut Dumbrava, 9 Lucian Mihai Sirbu, 8 Daniel Carpo, 7 Ovidiu Tonita, 6 Mihai Macovei, 5 Cristian Constantin Petre, 4 Valentin Neculai Ursache, 3 Paulica Ion, 2 Marius Tincu (c), 1 Mihaita Alexandru Lazar.
lavička: 16 Bogdan Zebega Suman, 17 Silviu Florea, 18 Valentin Poparlan, 19 Sandu Stelian Burcea, 20 Florin Surugiu, 21 Ionel Cazan, 22 Florin Adrian Vlaicu.

Tabulka skupiny B

p. tým u v r p s+ s- body +/- 4P -7
1 Skotsko110041105 +3110
2 Anglie11001394 +400
3 Argentina10019131 -400
4 Gruzie0000000 000
5 Rumunsko100110410 -3100

 

Skupina D

Fiji - Namibie 49:25

Fiji
P: Goneva 4, Nakarawa, Nalaga
KPP: Bai 4
TK: Bai 3

Namibie
P:Koll, Botha
KPP: Kotze
TK: Kotze 2
DG: Kotze 3

Fiji
15 Kini Murimurivalu, 14 Vereniki Goneva, 13 Gaby Lovobalavu, 12 Seremaia Bai, 11 Naipolioni Nalaga, 10 Waisea Sedre Luveniyali, 9 Nemia Kenatale, 8 Netani Edward Talei, 7 Mala Ravulo, 6 Dominiko Maiwiriwiri Waqaniburotu, 5 Wame Lewaravu, 4 Leone Nakarawa, 3 Deacon Manu (c), 2 Viliame Veikoso, 1 Campese Ma'afu.
lavička: 16 Sunia Koto, 17 Waisea Nailago, 18 Seko Kalou, 19 Akapusi Qera, 20 Vitori Tomu Buatava, 21 Albert James Vulivuli, 22 Iliesa Lomani Rakuka Keresoni.

Namibie
15 Chrysander Botha, 14 Danie Dames, 13 Danie Van Wyk, 12 Piet Van Zyl, 11 Conrad Marais, 10 Theuns Kotze, 9 Eugene Jantjies, 8 Jacques Nieuwenhuis, 7 Jacques Burger (c), 6 Tinus Du Plessis, 5 Nico Esterhuyse, 4 Heinz Koll, 3 Raoul Larson, 2 Hugo Horn, 1 Johnnie Redelinghuys.
lavička: 16 Bertus O'Callaghan, 17 Jané Du Toit, 18 Pieter Jan van Lill, 19 Rohan Kitshoff, 20 Ryan De La Harpe, 21 Darryl De La Harpe, 22 Llewellyn Winkler.

Tabulka skupiny D

p. tým u v r p s+ s- body +/- 4P -7
1 Fiji110049255 +2410
2 Jižní Afrika0000000 000
3 Wales0000000 000
4 Samoa0000000 000
5 Namibie100125490 -2400

 

 

Marek Švíř

foto: planetrugby.com

Ragby CZ > RWC 2015 > RWC 2011 Nový Zéland > RWC: Argentina potrápila Anglii

právě se děje

soutěže

 



načítám...