Rugby World Cup: Největší sportovní událost roku je za dveřmi!

13.9.2015

Informace, kterou netřeba žádnému fanouškovi ragby připomínat - RWC 2015 je tady! Pojďme si v následujícím příspěvku ujasnit, kde bude možné v našich českých končinách získávat informace, sledovat přímé přenosy atp.

 rugby-world-cup-england-2015-sport-supporter-holiprom.jpg

Jak již bylo zmíněno výše, čtyřleté čekání je u konce a v pátek 18. září budou zraky všech příznivců ragby směřovat do londýnského Twickenhamu, kde domácí Anglie vyzve v zahajovacím utkání turnaje nebezpečné Fiji.

Český fanoušek může být opět u toho a to zejména díky dvěma informačním kanálům.

Tím prvním je Česká Televize, která bude zápasy z RWC vysílat již potřetí v řadě. Prostřednictvím svého sportovního kanálu ČT sport odvysílá od 18. září do 31. října blok 30 zápasů od bojů v kvalifikačních skupinách až po čtvrtfinále, semifinále a finále. Všechny přenosy budou spolukomentovat odborníci České ragbyové unie Marek Švíř a Jiří Štuksa.

Druhým informačním kanálem bude server www.ragby.cz a jeho facebookový účet, kde pro diváky bude vždy včas připravena pozvánka se základními informacemi na každý z osmačtyřiceti zápasů, po odehrání zápasu bude samozřejmostí výsledkový a statistický servis včetně videa.

Více informací naleznete zde:

www.ragby.cz

www.facebook.com/ragby.cz

www.ceskatelevize.cz/sport

www.rugbyworldcup.com

 

Ondřej Bulíček, ragby.cz

Ragby CZ > RWC 2015 > Rugby World Cup: Největší sportovní událost roku je za dveřmi!
Loading...

Rugby World Cup 2015

Loading...

Rugby World Cup 2015

právě se děje

soutěže

 načítám...