Říčany si zopakují loňské finále s Tatrou

17.6.2006 KB semifinále a boj o 5. místo

V sobotu 17. června 2006 se rozhodlo na Spartě o druhém finalistovi KB Extraligy, domácí podlehli v odvětě Tatře rozdílem sedmi bodů a zavřeli si tak cestu do boje o titul. Ve finále se tedy stejně jako loni střetnou mužstva Tatry a Říčan. První utkání v boji o 5. místo vyhrál Havířov na Dragou o dvacet bodů.


KB Extraliga - semifinále

  • Sparta - Tatra 16:23 (6:12)

Ani druhé semifinále mezi pražskými týmy nepostrádalo nervózní náboj. Od prvních minut bylo vidět, že obě mužstva jdou do zápasu naplno. Bohužel ani jeden ze soupeřů se nemohl díky dobré obraně spolehnout na soukoncovku.

A tak určovaly po sedmdesát minut skóre pouze trestné kopy ve kterých byla viditelně úspěšnější Tatra. V 75. minutě se po hezké individuální akci prosadil zadák Sparty a snížil pětkou na rozdíl dvou bodů.

V samotném závěru byla hra hodně nevozní a plná nepřesností. Jedné z hrubých chyb obrany Sparty využil v nastaveném čase střídající Odnoha a pojistil pětkou celkové vítězství Tatry v semifinále.

Více o utkání: výsledky > Sparta - Tatra

FOTOGRAFIE Z UTKÁNÍ


o 5. místo

  • Dragon - Havířov 10:30

Oba týmy nastoupily do utkání v nekompletní sestavách, Dragon měl dokonce na lavičce několik hráčů mladších dvaceti let. Havířov si v prvním půli vytvořil několik akcí ze kterých dokázal bodovat a vytvořil si do poločasu patnácti bodové vedení.

Po změně stran začali hráči Dragonu hrát aktivněji a vyrovnali hru, na obrat v prvním utkání to však nestačilo. Odveta se hraje za týden v Havířově.

Více o utkání: výsledky > Dragon - Havířov

 

Marek Švíř

Ragby CZ > Soutěže > Extraliga > Říčany si zopakují loňské finále s Tatrou
Loading...

Extraliga ragby 2013/14

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga ragby 2013/14

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

právě se děje

soutěže

 načítám...