Petrovice - Slavia
Spatra - VyškovSpatra - Vyškov
Spatra - Vyškov
Říčany - Dragon

V sobotu 4. listopadu se odehrálo tři utkání KB Extraligy, malé derby nováčků Petrovice - Slavia skončilo po dramatickém závěru remízou, Říčany nedaly v domácí prostředí šanci Dragonu a vyprovodily ho šestačtyřiceti bodovým přídělem a Sparta zvítězila nad velmi slabě hrajícím Vyškovem. Poslední utkání Tatra - Havířov bylo zrušeno, Slezané oznámili den pře utkáním, že jejich tým postihla rozsáhlá marodka.

KB Extraliga - 6 kolo

• Petrovice - Slavia 20:20 (17:6)

Bitva u Botiče začala poněkud vlažně do 30. minuty bodovala pouze Slavia ze dvou trestných kopů. Posledních deset minut však patřilo domácím, kteří po několika hezkých akcích připsali na své konto sedmnáct bodů.

Slavia ve druhé půli hrála bez vyloučeného rojníka Marka Hory a trvalo jí poněkud déle než si na hru ve čtrnácti zvykla. Domácí po vypracovaném náskoku přestali hrát a dali hostů šanci na obrat.

Té Slavia téměř využila a opět dokázala že její síla přichází především v posledních dvaceti minutách. Po vyrovnání měla ještě šanci na obrat, Petrovice poslední nápor s úspěchem odvrátily a uhrály cennou remízu.

Více o utkání: výsledky > Petrovice - Slavia

• Sparta - Vyškov 30:3 (15:0)

Sparta vlétla na svého soupeře ve velkém stylu a během deseti minut si vypracovala patnáctibodový náskok. Hosté se po obdržených bodech sice probudili a usadili se na delší dobu na půli domácích, jejich snaha bodovat však vždy končila na osobních chybách.

Po změně stran se obraz hry nezměnil, Vyškov se pokoušel hrát více středem hřiště a tam v souboji rojníků lehce přicházel o míč. Sparta dokázala využít rychlých útočníků, kteří položili ještě další tři pětky a pojistili tak jasné vítězství.

Více o utkání: výsledky > Sparta - Vyškov

• Říčany - Dragon 46:0 (27:0)

Domácí měli až překvapivě lehkou práci s pátým celkem tabulky, Dragon se v podstatě nedostal vůbec do hry. Říčany dominovaly ve všech herních situacích a pomalu, ale jistě neustále navyšovaly skóre.

Skvělé utkání odehrál domácí hráč třetí řady Karel Kučera, který položil celkem čtyři pětky. Loňský mistr tedy ani v dalším utkání nenašel přemožitele a je tedy s plným počtem bodů na čele tabulky.

Více o utkání: výsledky > Říčany - Dragon

• Tatra - Havířov 15:0 kontumace

Tým Havířova oznámil den před nedělním utkání, že není schopen postavit mužstvo na Extraligový souboj proti Tatře z důvodu rozsáhlého marodky. STK žádost o odložení zamítla a tak bylo utkání zapsáno výsledkem 15:0 ve prospěch Tatry a Havířovu byl odbrán bod za utkání.

Vyjádření uveřejněné na webu RC Havířov "Počátkem týdne onemocněla řada hráčů a dalších členů klubu Havířova akutní gastroenteritidou, dva hráči obdrželi od DK trest, několik dalších hráčů je zraněno. Včerejší večerní trénink rekonvalescenti nedokončili a poslední dnešní dopolední sraz hráčů ukázal, že jejich problémy stále přetrvávají a nejsou schopni hry. Z toho důvodu bylo rozhodnuto utkání na Tatře vzdát i za cenu ztráty bodu za předpokládaný kontumační výsledek."