Říčany obhájily titul Mistra České republiky

4.6.2005 KB Extaliga dospěla do svého závěru

Říčany získaly čtvrtý titulŘíčany získaly čtvrtý titul
Říčany získaly čtvrtý titul
internacionál Míra Němeček byl pro Říčany ve finále velkou posilouinternacionál Míra Němeček byl pro Říčany ve finále velkou posilou
internacionál Míra Němeček byl pro Říčany ve finále velkou posilou
útočník Říčan Michal Schlanger položil první pětku utkáníútočník Říčan Michal Schlanger položil první pětku utkání
útočník Říčan Michal Schlanger položil první pětku utkání
Tatra dělala v obraně co mohla, na domácí to však nestačilo

V rozhodujícím třetím utkání přehrály domácí Říčany Tatru Smíchov o 33 bodů. V Brně dokázali hráči Havířova porazit Dragon a získali tak bronzové medaile. V dohrávce sestupové skupiny prohrála doma Sparta s Pragou.

KB Extraliga
Finále

Říčany – Tatra Smíchov 38:5
konečný stav série
2:1 (7:36, 23:20)

V první  půli byla hra velmi vyrovnaná, po změně stran už Říčany nepustily Tatru téměř k ničemu a s přehledem dotáhly utkání do vítězného konce.

Více o utkání: výsledky > Říčany - Tatra

Fotografie z utkání a vyhlášení: fotogalerie > Říčany vybojovaly Mistovský titul

O 3. místo

Dragon Brno – Havířov 15:23
1:2 (21:20, 17:21)

Dragon doma nedokázal skórovat ze svých vypracovaných akcí a Havířov se štěstím trestal chyby domácích z protiútoků. Severomoravané tedy po letech vystoupali až na stupně vítězů.

Více o utkání: výsledky > Dragon - Havířov

Sestupová skupina

Sparta – Praga 20:27

Domácí prohrávali v 57. minutě 0:24, několika rychlými akcemi se však dokázali přiblížit Pragovce na rozdíl tří bodů. Hosté si těsné vedení pohlídali a zvítězili i ve svém šestém utkání sestupové skupiny.

Více o utkání: výsledky > Sparta - Praga

Konečná tabulka sestupové skupiny

pořadítýmzvrps+s-bodyskóre+/-angl.bbonus. b.

31:0

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Říčany obhájily titul Mistra České republiky