Reprezentace vybojovala důležité vítězství nad Ruskem

20.3.2005 ME-FIRA-AER divize A

Rusové nad námi v elitní Divizi A Mistrovství Evropy ještě nevyhráli. Česká reprezentace dokázala v Říčanech na velmi těžkém terénu opět porazit tým Ruska. V dalším utkání Rumunsko deklasovalo v Bukurešti  Ukrajinu.

ME – FIRA- AER

Česká republika – Rusko 11:7

Těžký, místy bahnitý terén neumožňil ani jednomu týmu rychlou, útočnou hru. První poločas se proto odehrával pouze mezi dvaadvacítkami. Skóre, se kterým hráči odcházeli do kabin, 3:0, o tom vypovídá.

Ihned v úvodu druhé půle dali Rusové rychlou pětku, to bylo ovšem z jejich strany vše. Český tým zvládl otočit skóre pětkou Lukáše Rapanta a po zbytek utkání kontroloval hru.

Poslední slovo měl Martin Kafka, který z trestného kopu pojistil zaslužené vítězství české reprezentace. Hra pro hráče byla velmi fyzicky náročná.

Více o utkání: rugby.cz>výsledky

Záběry z utkání a následné recepce: rugby.cz>fotogalerie

Rumunsko – Ukrajina 97:0

Poločas 48:0

stadion Sreaua Bukurešť

Utkání v Bukurešti změnil domácí v exhibici, hráči Ukrajiny se na nic nezmohly. Rumunsko se tak díky lepšímu skóre dostalo do čela tabulky divize A

• 11.6. Rumunsko - Portugalsko

Ragby CZ > Soutěže > Reprezentace ČR > Reprezentace vybojovala důležité vítězství nad Ruskem