Reprezentace U18 na soustředění ve Francii

26.2.2009

Reprezentace do osmnácti let odcestovala na konci měsíce února  na soustředění do francouzského St. Raphael, kde se k týmu přidal i francouzský specialista Ives Perot. České naděje by měli odehrát ve Francii celkem dvě přípravná utkání.

Zápis ze soustředění

Při sobotním příjezdu do St.R. nás vítalo slunce a 14 st. Do dnešního dne nám počasí přálo a umožnilo nám absolvovat 7 tréninků, prohlídku pěkného přímořského města a odehrát jeden zápas s dobrým mužstvem RC Draguignan.

Zápas se hrál dnes od 19,00 hod na 3 x 25 minut. Místy jsme předváděli pohlednou a účelnou hru, po třetinách 5:5, 12:3, 14:0. Soupeř s typickým francouzským stylem nám nedal nic zadarmo a až k závěru jsme jej předčili fyzicky.

V zápase hráli nad průměr Havel, Vančura, M. Kovář. Body: Kadlec 5, Kučera 5, Zich 5, Vančura 7, Fojtík 7 a Kovář M. 2. V zápase jsme vystřídali všech 27 zdravích hráčů.

Přechodem z mrazů do teplot se u chlapců projevila nachlazení s kterými bojuje naše fyzio Lenka velice statečně a drží počet nachlazených zatím na třech hráčích. Sportovní i ubytovací podmínky jsou na dobré úrovni.

Čekají nás ještě čtyři tréninky a v pátek večer zápas s ještě silnějším soupeřem z Toulonu.